Klaipėdos rajone likviduotas naminukės bravoras

  • Teksto dydis:

Antradienio popietę Klaipėdos rajone surastas ir likviduotas naminės degtinės bravoras. 

Kaip pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, apie 14.43 val. Šilutės rajono pareigūnai, vykdydami atliekamo tyrimo veiksmus, apsilankė Balsėnų kaime esančioje sodyboje. Ūkiniame pastate jie pastebėjo veikiantį įrenginį, galimai skirtą naminei degtinei gaminti. Apie radinį nedelsiant buvo informuoti Klaipėdos rajono pareigūnai, kurie sodyboje atliktos kratos metu dar rado apie 150 litrų į įvairias talpas supilstytos galimai naminės degtinės, apie 1,5 t. raugo, įtariama, skirto naminei degtinei gaminti.

Gyvenamosiose patalpose buvo rasta ir augalinės kilmės žalsvos spalvos galimai narkotinės medžiagos bei 47 pakeliai kontrabandinių cigarečių.

Dėl įvykio šaukimas atvykti į apklausą įteiktas 1975 metais gimusiam vyrui. Kaip įtariama, naminei degtinei gaminti skirta įranga buvo išmontuota ir konfiskuota, raugas – utilizuotas.

Pareigūnai pradėjo tyrimą. Už neteisėtą naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimą, laikymą, gabenimą ar realizavimą, anksčiau teistam vyrui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis ir administracinė teisena dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tagis

Tagis portretas
baisu, gerai kad laiku operatyviai likvidavo ir nė vienas pareigūnas nenukentėjo nuo alhogolio garų, sunkus ir varginantis darbas bet jeigu su meile ir atsidavimu atliekama tai labai didelė garbė tokiam darbe gelbėti tautą ir alhogolio ištroškusius gyventojus.

Anonimas

Anonimas portretas
Tai.laimė.metūros Ližiokams.....

Zulikai viska utilizuoja

Zulikai viska utilizuoja portretas
Seima utilizuoti ten legendos legalai
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių