Dėl dukros sunerimusi klaipėdietė sukčiams atidavė 35 tūkst. eurų Pereiti į pagrindinį turinį

Dėl dukros sunerimusi klaipėdietė sukčiams atidavė 35 tūkst. eurų

2025-06-22 08:54
BNS inf.

Nepažįstami rusiškai kalbėję asmenys iš Klaipėdoje gyvenančios moters šeštadienį išviliojo 35 tūkst. eurų.

Dėl dukros sunerimusi klaipėdietė sukčiams atidavė 35 tūkst. eurų
Dėl dukros sunerimusi klaipėdietė sukčiams atidavė 35 tūkst. eurų / Asociatyvi freepik nuotr.

Policijos departamento sekmadienį pateiktais duomenimis, į uostamiesčio pareigūnus kreipėsi 1948 metais gimusi moteris, pareiškusi, kad šeštadienį popiet jai būnant namuose telefonu paskambino rusakalbiai nepažįstami asmenys.

Pasakę, kad dukra sukėlė eismo įvykį, kurio metu nukentėjo žmogus, sukčiai apgaulės būdu išviliojo 35 tūkst. eurų. Pinigus moteris atidavė į namus atvykusiam nepažįstamam vyrui.

Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo įgyjant didelės vertės svetimą turtą.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
elena

kvailesniu nemaciau ir negirdejau bet kas paskambina ir duoda pinigus visai nukvake
1
0
........

Taip ir reikia tai senai rusei juk atidavė saviems rusakalbiams. Jei bent kiek proto turėtų žinotų kad ne rusijoje gyvena o Lietuvoj. Ir Lietuvoj kalbama lietuviškai.
0
0
pikta

aš nesuprantu kodėl žmonės nori išsipirkti kyšiu ? O valstybė kompensuoja pensininkams "naujus dantis" kai jie patys apšalę pinigais ir sunčiams dalija. Tokia "malonė" kainuoja 52milijonus
1
0
Visi komentarai (8)

Daugiau naujienų