Rengės geležinkelio ruože – baigiamieji atstatymo darbai

Prieš dešimtmetį išardytame geležinkelio ruože iš Mažeikių į Latvijos Rengę vyksta baigiamieji atstatymo darbai. 19 kilometrų ilgio kelias bus baigtas iki gruodžio pabaigos, sako projekto generalinės rangovės, Estijos kapitalo geležinkelių tiesimo įmonės „Vitras-S“ vadovas.

Pasak Michailo Lipkino, nors sutartyje su „Lietuvos geležinkeliais“ numatyta, kad darbai turi būti baigti iki 2020-ųjų kovo pabaigos, bendrovė nekeičia savo planų juos baigti dar šiemet.

„Viskas eina pagal planą, darbai vyksta sklandžiai. Buvo pirminė techninė komisija, yra pastabų, kurias taisome, tačiau viskas vyksta pagal grafiką“, – BNS sakė M. Lipkinas.

Pasak „Lietuvos geležinkelių“ atstovo Gintaro Liubino, 19 kilometrų ilgio Rengės ruože dabar vyksta baigiamieji darbai.

Atstatyti Rengės ruožą iki šių metų pabaigos „Lietuvos geležinkeliai“ įsipareigojo Europos Komisijai.

„Šiuo metu yra įrengta viršutinė kelio konstrukcija, suremontuotos pervažos, pralaidos ir tiltai. Taip pat atstatyta vandens nuvedimo griovių funkcija, pašalinti želdiniai, baigti eismo valdymo sistemų ir susijusių ryšių bei elektros sistemų veikimo atstatymo ir įrengimo darbai“,  – BNS sakė G. Liubinas.

Jo teigimu, gruodžio 16 dieną „Lietuvos geležinkelių“ projekto priežiūros komisija spręs, ar galima įjungti signalizacijos įrenginius į bendrą sistemą bei artimiausiu metu atnaujinti eismą.

„Vitras-S“ šiemet kovą pasirašė 11,35 mln. eurų (su PVM) vertės sutartį su „Lietuvos geležinkeliais“ dėl 2008 metais išardyto 19 km ilgio kelio iš „Orlen Lietuvos“ naftos perdirbimo gamyklos Mažeikių rajone į Rengę Latvijoje atstatymo. Darbus finansuoja „Lietuvos geležinkeliai“.

Atstatyti Rengės ruožą iki šių metų pabaigos „Lietuvos geležinkeliai“ įsipareigojo Europos Komisijai, 2017 metais skyrusiai įmonei beveik 28 mln. eurų baudą. Keliu produkciją į Latviją gabendavo „Orlen Lietuva“.NAUJAUSI KOMENTARAI

tomas

tomas portretas
Ne! Šios aferos sumanytojai ir vykdytojai nusipelnė ,,premijų", kurių turėtų pakakti iki gyvų galvų.Taip galėjo pasielgti tik beviltiški avingalviai.

LKL

LKL portretas
Manau kad šitą visą nuostolį padarytą valstybei turėtų sumokėti buvę tuo metu valdininkai kurie sugalvojo šitą aferą išardyti geležinkelį.Kiek pinigų sukišo išardymui,kiek dabar sukiš atstatymui plius dar 28 milijonų bauda.KAS PO VELNŲ ATSAKYS UŽ TAI,visi kaltieji sėdi sau seime arba Briuselyje ir nė kiek nesijaudina dėl savo padarytų valstybei dešimčių milijonų eurų nuostolių.GĖDA DŽIUNGLĖM.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių