Klaipėdos verslams, klientus vaišinantiems vandeniu, bus kompensuojama ir už rugsėjį

 • Teksto dydis:

Plastiko naudojimo statistika kelia susirūpinimą – pasaulyje kas minutę parduodama 1 mln. 200 tūkst. plastikinių butelių vandens, o Lietuvoje per metus išmetama tiek plastiko atliekų, kiek sveria net keturi televizijos bokštai. Siekdamos mažinti plastiko naudojimą, didžiausios šalies vandentvarkos įmonės – „Vilniaus vandenys“, „Kauno vandenys“ ir „Klaipėdos vanduo“ dar birželį pakvietė verslus jungtis prie nacionalinės akcijos „Vanduo – gyvenimas. Dalinkis“. Šia akcija viešojo maitinimo, apgyvendinimo įstaigos skatinamos savo veikloje atsisakyti plastikinių butelių ir rinktis tvaresnį, aplinkai draugišką sprendimą – gerti sveiką, kokybišką ir visada šviežią vandenį iš čiaupo.

„Džiaugiamės, kad prie pirmą kartą uostamiestyje rengiamos akcijos jau prisijungė 17 kavinių ir net kelių viešbučių valdytojai, kurie savo klientus nemokamai vaišina vandeniu iš čiaupo. Tai įrodymas, kad Klaipėdos verslas yra atsakingas ir supranta, kad tik mes patys mažais, bet labai svarbiais žingsniais galime padėti planetai, dūstančiai nuo klimato kaitos. Sveikiname ir džiaugiamės atsakingu verslu bei tikimės, kad kitais metais šie verslai bus tvarumo ambasadoriai, kurie neš žinią ir kitoms įmonėms. Pasirinkimas gerti vandentiekio vandenį yra sąmoningos visuomenės žingsnis tvarumo link“, – džiaugiasi bendrovės „Klaipėdos vanduo“ generalinis direktorius Benitas Jonikas.

Bendrovė „Klaipėdos vanduo“ verslo įmonėms, kurios savo klientus vaišina nemokamai vandeniu, kompensuos po tūkstantį litrų vandens kiekvieną mėnesį.

„Esame šios akcijos iniciatoriai ir vienintelė vandentvarkos įmonė, prisijungusi prie akcijos pajūryje. Todėl suprasdami, kad priešingai nei kituose Lietuvos miestuose, vasaros sezonas uostamiestyje tęsiasi dar ir rugsėjį, prie akcijos prisijungusioms įmonėms kompensuosime vandenį ir už pirmąjį rudens mėnesį. Mūsų įmonė kompensuos beveik 300 tūkstančių stiklinių vandens, o tai prilygsta daugiau nei 70 tūkstančių litrų“, – sako bendrovės „Klaipėdos vanduo“ generalinis direktorius B. Jonikas.

Prie akcijos „Vanduo – gyvenimas. Dalinkis“ prisijungusias įmones ir vaišinančias nemokamai vandeniu patogu rasti specialiai sukurtoje interneto svetainėje https://vanduoisciaupo.lt/.NAUJAUSI KOMENTARAI

Pilietė

Pilietė portretas
Būtų gerai paskelbti sąrašą tų kavinių, dabar retai kurioje vaišina vandeniu !

pensininkė

pensininkė portretas
labai maloniai nustebino Kaune kai užsisakius maistą buvo iš pradžių atnešta butelis vandens su citrinos griežinėliais
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių