Vadovauti Klaipėdos universitetui norėtų tik A. Razbadauskas

Pirmadienį popiet baigėsi paraiškų teikimo į Klaipėdos universiteto rektoriaus pareigas laikas. Tapti universiteto vadovu panoro tik vienas žmogus.

Šiuo metu universitetui laikinai diriguojantis Artūras Razbadauskas entuziazmo po neįvykusių rinkimu neprarado. Dienraščiui jis patvirtino – pateikė paraišką ir sieks vadovo posto.

Taigi, A. Razbadauskas yra vienintelis viešojo konkurso dalyvis.

Antradienį 16 val. rektoriaus rinkimų komisija rinksis į uždarą posėdį, kurio metu bus atplėštas vokas ir patikrinta, ar visi privalomi dokumentai yra pateikti. Tada kandidato dokumentai bus perduoti universiteto senatui ir tarybai

Taip pat šio posėdžio metu paaiškės tiksli data, kada A. Razbadauskas galės prisistatyti tarybai, senatui, bendruomenei bei numatyta preliminari rektoriaus rinkimų data.

Sužinojęs, kad yra vienintelis kandidatas į šį postą, A. Razbadauskas nesistebėjo.

"Iš nulio išsirinkti sudėtinga, o iš vieno kartais galima", – tarstelėjo jis.

Paraiškų priėmimas vyko du mėnesius.

Anksčiau skelbta, kad pretendentas privalo būti nepriekaištingos reputacijos, turėti mokslo laipsnį arba būti pripažintas menininkas, turėti pedagoginės ir vadybinės patirties, išmanyti Klaipėdos universiteto statutą.

Pretendentui taip pat keliamas reikalavimas turėti ne žemesnę nei trečią valstybinės kalbos mokėjimo kategoriją.

Tai jau antras konkursas į Klaipėdos universiteto rektoriaus pareigas.

Pernai vykusiuose rinkimuose nė vienas iš penkių kandidatų negavo būtinų šešių universiteto tarybos narių balsų, o į antrąjį turą pateko du kandidatai: A. Razbadauskas ir Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos direktorius Viktoras Senčila.

Kas vadovaus universitetui artimiausius penkerius metus turėtų paaiškėti jau netrukus.

Pretendentą tvirtins iš devynių narių sudaryta universiteto taryba, kuriai pirmininkauja uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas.

Tam, kad būtų išrinktas rektorius, už vieną kandidatą turėtų balsuoti bent šeši tarybos nariai.

Klaipėdos universiteto rektorius renkamas iš šių pareigų praėjusiais metais pasitraukus profesoriui Eimučiui Juzeliūnui. Jis tokį sprendimą motyvavo noru suteikti naujai universiteto tarybai galimybę atnaujinti aukštosios mokyklos vadovybę.NAUJAUSI KOMENTARAI

Nuomonė

Nuomonė portretas
Tai rimta Universiteto pabaigos pradžia. Supantys žmonės pasako apie asmenį,greta galimo rektoriaus jau išsirikiavo tie, kurie nešiojasi kišenėje muilo gabalą, muilinasi iki koktumo. Absoliuti nekompetencija, vien intrigos. Universitete neliko inteligentijos sambūrio, intelektualai atsiribojo, jie mano, kad dabar primatų laikas, liko scenoje pataikūnai ir vidutinybės. Tarybos pirmininkas neieškojo garbaus rektoriaus, kuris prikeltų Juzeliūno ir tuometinio tarybos pirmininko nugyventą universitetą. Pretendentas nori būti rektoriumi, bet jis daug kuo norėjo būti, belieka palinkėti jam atsipeikėti aplinkoje.

Kkkl

Kkkl portretas
Žmogus nori garbės

danute

danute portretas
Gerb.Razbadauskas puikus chirurgas ,gerai vadovavo fakultetui Daugiausia studentu Geros pasirinktos mokymo programos, Gal vel suburs bendruomene dirbti bendram Universiteto labui.Aisku ,kas nutiko universitetui atejus valdyti atejunui kuriam niekas nerupejo. Tepadeda jam DIEVAS
VISI KOMENTARAI 16
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių