Klaipėdos tarnautoja iš darbo išėjo su pamokymais kitiems

Prieš keletą savaičių su pareigomis Klaipėdos savivaldybėje atsisveikinusi buvusi Miesto tvarkymo skyriaus vedėja Irena Šakalienė brūkštelėjo trumpą atsisveikinimo laišką ir visiems tarybos nariams su palinkėjimais dirbti miestui bei miestiečiams. Prieš tai iš posto pasitraukusios viešosios įstaigos "Klaipėda ID" buvusios direktorės Eglės Songailienės pamokymai politikams buvo dešimteriopai ilgesni.

Pakvietė dirbti miestui

Klaipėdos tarybos narė Nina Puteikienė pajuokavo, kad randasi nauja tradicija, kai išeinantys tarnautojai ir viešųjų įstaigų vadovai nesusilaiko nuo pagundos pamokyti miesto politikus, kaip dirbti ir kaip elgtis.

Prieš porą savaičių visi tarybos nariai gavo štai tokio turinio I.Šakalienės palinkėjimą: "Šiandien paskutinė mano darbo diena savivaldybės administracijoje. Nuoširdžiai dėkoju jums už gražų bendradarbiavimą, už konstruktyvią kritiką, už palaikymą ir patarimus. Kartu per tuos ilgus metus įgyvendinome daug gražių projektų. Mūsų pastangomis miestas keičia savo veidą, gražėja viešosios erdvės. Linkiu jums kuo didžiausios sėkmės. Atsiprašau už pastebėjimą, bet noriu visus politikus pakviesti dirbti miestui ir miestiečiams. Iki susitikimų jau kitame amplua."

Panašius laiškus I.Šakalienė išsiuntė ir savo kolegoms savivaldybės administracijoje.

Pakalbinti jos telefonu nepavyko. Mobiliojo ryšio telefonu ji neatsiliepė, tad ką ji turėjo galvoje rašydama moralą politikams, neaišku.

Atsiprašau už pastebėjimą, bet noriu visus politikus pakviesti dirbti miestui ir miestiečiams.

Laikinai kuruos patarėja

Be vedėjos likusio Miesto ūkio tvarkymo skyriaus veiklą iki metų pabaigos laikinai kuruos Klaipėdos savivaldybės administracijos vyriausioji patarėja Inga Kubilienė.

Patarėja neatmetė, kad gali siekti šio skyriaus vedėjo posto. Galutinį sprendimą turėtų priimti savivaldybės administracijos vadovybė.

Miesto ūkio vedėjo pareigos apima didelį veiklos lauką, tačiau I.Kubilienė dvejus metus buvo ir Statinių administravimo skyriaus vadovė, kur teko kuruoti ir renovacijos, ir vaikų aikštelių, ir švietimo įstaigų remontų, ir butų pritaikymo neįgaliesiems klausimus.

I.Kubilienė neslėpė, kad darbo ir iššūkių nebijo.

Netrumpas laiškas politikams

Buvusi viešosios įstaigos "Klaipėda ID" vadovė E.Songailienė, kuri šiose pareigose nebedirba nuo birželio pradžios, politikams parašė dešimt kartų ilgesnį laišką nei I.Šakalienė.

Moteris patikino, kad darbas jai buvo įdomiausias, kokį ji buvo dirbusi iki šiol.

"Daug išmokau, tikiu, kad ir vertės miestui sukūriau", – rašė E.Songailienė.

Padėkojusi už konstruktyvią kritiką ir pastabas, moteris pasinaudojo proga "atsiliepti į diskusijas dėl jos motyvų baigti darbus "Klaipėda ID" ir išdėstė savo pastabas itin ilgame laiške, kuriame kliuvo ir miesto politikams.

"Noriu taip pat atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad neretai jūs balsuojate prieš argumentuodami, kad "nieko nesuprantate". Norėčiau pasiūlyti, kad "nieko nesuprantantys" tarybos nariai turėtų mažų mažiausiai susilaikyti, o gal ir visai apsvarstyti savo dalyvavimą tarybos komitetuose. Linkiu jums išminties, pagarbos vienų kitiems, pasitikėjimo ir meilės miestui", – savo pamokomąjį laišką politikams baigė E.Songailienė.NAUJAUSI KOMENTARAI

jonas

jonas portretas
Irena,dirbai ilgai ir nuobodziai,bet turejai galimybe ,kuria nepasinaudojai,tai haiku pasitraukti,nes visual pinigu nesugribsi ,visu nepamylesi pagarba Jusu seimai

Stasys

Stasys portretas
Vagilka, kokiu reta. Per savo karjera turta isigyjo. Ka jus ten miestui padaret? Asilai ir nemokslos. Sedit ir neskiriat perėjos nuo šlagbaumo. Šudas ta Klaipeda tapo per jusu statybas, pardavimus vienas kitam ir tiksinti duju bomba. Nei medziu, nei misko, nei gamtos. Vien statybos ir atkatai saviems. Geriau patylekit. Tarnautojai, kurie eipe metu tarnauja vien til sau ir savo naudai. Pervadint8 savivaldybe į parazitybę reikia.

Klpd.

Klpd. portretas
Statykit koki jauną, protingą, turintį gerą atitinkantį postą išsilavinimą žmogų. Klaipėdos miesto tvarkymas yra viena, gal net viena iš svarbiausių,, uostamiesčio gyvenimo sritis. Ponia Irena kažkaip tvarkėsi,šiaip sau.... Bet nešvariai..;D) Reikėtų, kad Kažkas tvarkytūsi geriau. Ir kad politikai, kiti valdininkai suprastų šios funkcijos svarbą ir padėtų, o ne remtūsi tik savais, siauriais interesais
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių