B. Markauskas: balsuodami už gyventojų idėjas, mes visi verčiame naują puslapį

 • Teksto dydis:

Pernai žengę pirmuosius žingsnius su Dalyvaujamuoju biudžetu, turbūt, net nelabai tikėjome, kad jau pirmaisiais metais sulauksime tiek daug gyventojų idėjų. Tačiau dabar akivaizdu, kad šis projektas žmonių labai lauktas. Aktyvumas buvo labai didelis, projektai, kaip būtų galima pagerinti gyvenamąją aplinką, buvo teikiami net du mėnesius. Didžioji dauguma jų susiję su sportine veikla, laisvalaikio praleidimu, įvairių erdvių pritaikymu kultūrinei veiklai.

Kuo man patinka Dalyvaujamasis biudžetas? Tuo, kad yra Jūsų rankose. Jūs teikiate idėjas, Jūs balsuojate už jas, Jūs ir išrenkate, kurios idėjos yra vertos įgyvendinimo. Na, o Savivaldybė tik skiria lėšas ir rūpinasi, kad Jūsų pasirinktos idėjos virstu realybe – sutvarkytais paplūdimiais, riedlenčių ar BMX dviračių parkais, vaikų žaidimo ar sporto aikštelėmis, treniruokliais, fontanais. O balsavimas jau prasidėjo, jis tęsis iki kovo 30 dienos. Šioje nuorodoje https://www.klaipedos-r.lt/index.php?2013180982 galite susipažinti su visais projektais, taip pat čia rasite ne tik interaktyvų žemėlapį su išsamia informacija apie kiekvieną projektą ir kaip jis atrodys realybėje, bet ir nuorodą į elektroninį balsavimą. Tarpusavyje varžosi ne tik projektai, bet ir kategorijos, kurių yra trys. Galima rinktis iš 11 didelės apimties projektų, 11 mažos visame rajone ir 3 mažos vertės Gargždų mieste. Kiekviena kategorija turi savo lėšų krepšelį, o iš viso idėjų įgyvendinimui esame skyrę net 300 tūkstančių eurų.

Nepamirškite, kiekvienas Jūsų galite balsuoti už tris projektus. Tad įėję į balsavimo platformą, būtinai užpildykite visus reikiamus laukelius, tada pažymėkite projektus, kurie Jums atrodo įdomiausi ir paspauskite PATEIKTI. Tik atlikus šiuos žingsnius, Jūsų balsas bus užskaitytas. Balsuoti galima tik vieną kartą!

Kaip rajono gyventojas aš jau taip pat balsavau. Išsirinkau, mano manymu, įdomiausius projektus. Kaip ir sakiau, viskas priklauso nuo Jūsų aktyvumo. Laimės tie projektai, kurie surinks daugiausiai gyventojų balsų. Tad sėkmės renkantis, sėkmės balsuojat ir tegul nugali geriausi!NAUJAUSI KOMENTARAI

Klpd.

Klpd. portretas
Čia kaip pas mus Klaipėdoj su seniunaičiais ale atstovaujančiais gyventojus ir teikiančiais idėjas dalyvaujamam biudžetui. Toks vienas net užsieniečius ir 14 metų vaikus siūlo pasijungti kad jie teiktų projektus...(aiškiausias ketinimas per saviškius, naivuolius ir kaušus pasipinigaut :D).Dar ir mūsų nuolatinės, tradicinės partijos ten stovi prisidengę nvo organizacijom..________ Kiekviena bendruomenė turi savo NB ar konkrečius asmenis dirbančius n.valdoms. Jie ir turi tuo užsiimt. Kitoki varijantai pas mus per ankstyvi kaip ir tie juokingi seniunaičiai be seniunijų, - viskas optu nueis vagims ir aferistams.

Jakai

Jakai portretas
Niekas nepasiūlė išasfaltuoti kelio nuo jaku ligi Šilutės kelio(pro Gitana) labai sumažintų srautą prie žiedo. Dabar ten vienos duobės pastoviai ir teslynai.

Zenonas Išpriekulis

Zenonas Išpriekulis portretas
Viskas gražu, bet kad toleruojate "Gargždų švara" žmonių reketą, tai jau nusikalstama. Žmonės, kurie moka Klaipėdoje, o turi sodą rajone, tampote po nusikalstamus teismus. Neišdeginau nei leistinos elektros normos, niekas net netyrė, nors teisėjas pradžioje apie tai pats užsimina, bet rašant 5-tą lapą, prisimena net Konstituciją ir rašytine (slapta) tvarka priteisia ko prašo nusikalstamas "Gargždų švara" susivienijimas. Mieste permokam kelis kartus, nuo kvadratų. Tarkitės ir dalinkitės miestas su rajonu. Dabar Klaipėdos Šarūnas Reikalas gauna apie 10 000 atlyginimą, matomai norite ir rajone tiek susikelti?
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių