Gargžduose – susitikimas su vaikiškų knygelių autore I. Babilaite-Ibelhauptiene Pereiti į pagrindinį turinį

Gargžduose – susitikimas su vaikiškų knygelių autore I. Babilaite-Ibelhauptiene

2013-12-11 05:00 kauno.diena.lt inf.
Gargžduose – susitikimas su vaikiškų knygelių autore I. Babilaite-Ibelhauptiene
Gargžduose – susitikimas su vaikiškų knygelių autore I. Babilaite-Ibelhauptiene / Ievos Babilaitės-Ibelhauptienės piešinys

Gruodžio 14 d. (šeštadienį) 12.00 val. Klaipėdos r. savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje (Žemaitės g. 5, Gargždai) vyks paskutinė šiais metais literatūrinė-kūrybinė popietė „Vaizdai iš gyvenimo bobulytės ir kt.“ su dailininke, vaikiškų knygelių autore Ieva Babilaite-Ibelhauptiene (Vilnius).

Renginio programa:

12.00 val. susitikimas su dailininke Ieva Babilaite-Ibelhauptiene. Menininkė supažindins su savo kūryba, papasakos apie tai, kaip kuriamos jos knygelės, kad ji savo istorijas labiau mėgsta pasakoti ne žodžiu, o vaizdu; pristatys anksčiau sukurtus leidinius vaikams ir naujausią knygelę „Vaizdai iš gyvenimo bobulytės ir kt.“. Ši knyga 2013 m. „Knygos meno konkurse“, Vilniuje buvo įvertinta pirma premija. Tais pačiais metais už šį leidinį I. Babilaitei-Ibelhauptienei buvo įteiktas IBBY diplomas (nominacija „Meniškiausiai iliustruota knyga“).

I. Babilaitės-Ibelhauptienės meninė veikla ypač įvairialypė, jos diapazonas apima veiklos sritis nuo kaligrafijos iki tapybos, fotografijos. Dailininkė yra surengusi daugiau nei 10 personalinių parodų, aktyviai dalyvauja grupinėse parodose Lietuvoje ir užsienyje (Olandijoje, Švedijoje, Danijoje, Šveicarijoje, Estijoje, Belgijoje, Rusijoje, Italijoje ir kt.). Būdama tarpdisciplininio meno kūrėja, migruodama iš vienos meno šakos į kitą, autorė neišvengiamai draugėn „sulydo“ skirtingoms sritims priklausančius elementus, sukurdama tarpinį rezultatą, kūrinius, atliktus originalia autorine technika. Ši menininkės patirtis puikiai atsiskleidžia kuriant knygas. Dailininkė I. Babilaitė-Ibelhauptienė jau daugiau nei dešimtmetį iliustruoja pagal kitų autorių ir savo pačios tekstus.

12.45 val. Kavos/arbatos pertraukėlė.

13.00 val. kūrybinis užsiėmimas su dailininke. Jo metu, visi kartu kursime sveikinimą-staigmeną. Menininkė parodys, kaip be teksto, piešinio ir kt. priemonių pagalba galima sukurti originalų atviruką, perteikiantį autoriaus mintis ir jausmus, skirtus tam adresatui, kuriam bus skirta ši dovanėlė. 

Dalyvavimas renginyje nemokamas. Renginio metu bus galima įsigyti I. Babilaitės-Ibelhauptienės sukurtų knygelių ir iliustracijų reprodukcijų iš knygos „Čiauškančios raidės“.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų