V.Ginevičiaus debiutinėse rungtynėse - sirgalių provokacija

Pirmą kartą su "Lietuvos ryto" apranga į aikštę išbėgusį buvusį žalgirietį Vidą Ginevičių sostinės komandos sirgaliai pasitiko įžeidžiančiu transparantu.

Įžaidėjas debiutavo "Lietuvos ryto" gretose rungtynėse su kita Vilniaus komanda "Perlu". Treneris Rimas Kurtinaitis V.Ginevičių į aikštę išleido pirmojo kėlinio viduryje.

Gynėjui išbėgus ant parketo, "Lietuvos ryto" sirgaliai savo tribūnoje išskleidė transparantą, ant kurio buvo parašyta: "Vidai, prostitucija Lietuvoje nelegali".

Tiesa, užrašas buvo matomas tik minutę. Prie sirgalių priėjęs apsaugos darbuotojas liepė paslėpti transparantą.

LKL rungtynes rezultatu 80:70 laimėjo "Lietuvos rytas". V.Ginevičius aikštėje praleido 11 minučių, per kurias pelnė 2 taškus ir dukart prarado kamuolį.

Krepšininkas 2001-2003 m. ir 2004-2007 m. rungtyniavo Kauno "Žalgiryje". Praėjusį trečiadienį sutartį su "LIetuvos rytu" sudaręs V.Ginevičius prisipažino, kad iki paskutinės akimirkos laukė Kauno komandos pasiūlymo.

Šiame straipsnyje: Vidas Ginevičius