„Vėtros“ savininkas: kodėl netikite, kad mūsų ketinimai rimti?

Naujojo Vilniaus ledo ritulio klubo viziją pristatęs Rusijos verslininkas Antonas Treušnikovas dievagojosi, kad "Vėtrą" regi kaip ilgalaikį investicinį projektą. Paraišką dėl komandos dalyvavimo kito sezono Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL) "Vėtra" turės pateikti iki kitų metų birželio.

Specialioje spaudos konferencijoje, vykusioje prieš lemiamas Vilniaus "Vėtros" ir Panevėžio "Ekrano" komandų futbolo A lygos rungtynes, dalyvavo būsimasis klubo generalinis vadybininkas Aleksandras Charlamovas, "Vėtros" futbolo klubo prezidentas Romas Stašauskas, Elektrėnų "Energijos" ledo ritulio klubo prezidentas Petras Nausėda ir A.Treušnikovas.

Steigiamo klubo vadovai pristatė pirmąjį komandos, kuri vadinsis Vilniaus "Vėtra", žaidėją - vartininką Sergejų Naumovą. 40 metų Latvijos rinktinės narys yra rungtyniavęs Rusijos, Švedijos klubuose, kelis kartus bandė savo laimę JAV žemesnių lygų varžybose. Praėjusiame sezone S.Naumovas žaidė Rygos "Dinamo" ekipoje, dalyvaujančioje KHL. Tiesa, kol kas sutartis su vartininku nėra sudaryta.

Žurnalistams taip pat buvo pademonstruota būsimos komandos apranga, kuri spalvomis ir dizainu atitinka "Vėtros" futbolininkų dėvimas uniformas.

Pagrindinis "Vėtros" akcininkas A.Treušnikovas, valdantis Rusijos koncerną "OPI Group", nepateikė tikslesnių duomenų apie ledo ritulio komandos biudžetą, sudėtį ir trenerius. Tai esą turėtų paaiškėti po to, kai KHL apsispręs, ar priimti į lygą dalyvę iš Lietuvos. Paraišką dėl dalyvavimo kito sezono KHL varžybose "Vėtra" turi pateikti iki kitų metų birželio.

A.Treušnikovas svarstė, kad "Vėtra" galėtų rungtyniauti sostinės "Siemens" arenoje, o treniruotis "Utenos" pramogų arenoje, kurioje ledas yra laikomas išlietas viso sezono metu.

Įsteigus naująjį klubą, "Energijai" numatomas dublerinės "Vėtros" komandos vaidmuo. Esą Elektrėnų klubas tokiu atveju sulauktų vilniečių finansinės paramos. "Energijos" vadovas P.Nausėda teigė, jog komanda yra pasiruošusi ugdyti Lietuvos ledo ritulininkus, kurie ateityje galėtų prisidėti prie Lietuvos komandos KHL.

Paklaustas, ar tiki A.Treušnikovo ketinimais steigti KHL klubą, P.Nausėda šyptelėjo: "Žinote mūsų situaciją. Mes vis tiek neturime ko prarasti". "Energiją" pastaraisiais metais nuolat kamuoja finansinės problemos.

Svarstoma, kad, jei ledo ritulio klubas Vilniuje tikrai bus įsteigtas, jame iš pradžių galėtų rungtyniauti du-keturi žaidėjai iš Lietuvos. "Energija" tokiu atveju tikisi susigrąžinti į komandą daugumą Lietuvos rinktinės narių ir varžytis pajėgiame Baltarusijos čempionate.

"Kodėl aš neturėčiau skirti savo pinigų Lietuvos sportui? Pavyzdžiui, Maskvoje tai ne taip paprasta, ten konkurencija ir taip didžiulė. Jei turėčiau tokį draugą, kaip Romas (Stašauskas - red. past.), kur nors Rygoje arba Taline, tai investuočiau ten. Bet dabar aš duomiuosi Vilniumi", - kalbėjo A.Treušnikovas.

Verslininkas tikino, kad jo ketinimai rimti ir ilgalaikiai. A.Treušnikovas ilgokai žurnalistams aiškino, kad jo interesai nėra niekaip susiję su politika, o naujojo klubo verslo planas esąs visiškai skaidrus. Rusas taip pat išreiškė viltį, kad prie projekto prisidės ir Lietuvos verslininkai.


Šiame straipsnyje: vilniaus vėtraKHLledo ritulys

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių