V.Alekna pagerino asmeninį šio sezono rekordą

Monake surengtose Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos „Deimantinės lygos“ serijos varžybose dukart olimpinis čempionas Virgilijus Alekna užėmė 4-ąją vietą.

Lietuvos disko metikas nusviedė įrankį 65 m 26 cm ir pagerino asmeninį šio sezono rekordą. Varžybas laimėjo estas Gerdas Kanteris – 67 m 81 cm. Jis 92 cm aplenkė antroje vietoje likusį vengrą Zoltaną Kovago. Trečiojoje pozicijoje – lenkas Piotras Malachowskis, numetęs diską 66 m 45 cm.

Moterų 800 m varžybose dalyvavusi Eglė Balčiūnaitė finišavo septintoji - 1 min. 59,29 sek. Tai - asmeninis E.Balčiūnaitės rekordas bei geriausias rezultatas šalyje šį sezoną. Nugalėjo geriausią sezono rezultatą pasaulyje pasiekusi amerikietė Alysia Johnson – 1 min. 57,34 sek.

Šiame straipsnyje: aleknabalčiūnaitė