Svarus Antano Kavaliausko indėlis į klubo pergalę Italijos antrajame krepšinio divizione

Ketvirtąją pergalę dešimtose antrosios pagal pajėgumą (Lega Due) Italijos krepšinio lygos rungtynėse iškovojo ir į devintą vietą šešiolikos komandų turnyre pakilo Antano Kavaliausko Verolio "Prima" klubas.

Sekmadienį svečiuose Verolio krepšininkai 86:76 (28:17, 13:12, 19:13, 26:34) nugalėjo vienuoliktojoje pozicijoje esančią Kazalpusterlengo "Assigeco BPL" (4 pergalės ir 5 pralaimėjimai) komandą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs ir rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis pelnė net 29 taškus, po krepšiais atkovojo 8 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, dukart suklydo bei prasižengė 4 sykius. Per 28 žaidimo minutes A. Kavaliauskas pataikė 12 dvitaškių iš 15 bei realizavo 5 baudų metimus iš 6.

Po 21 tašką į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Jamesas Pennas ir Jarrius Jacksonas.

Dešimtąją vietą užimantis Donato Slaninos Emilijos Redžo "Trenkwalder" (4/6) klubas namuose po pratęsimo 76:85 (10:16, 24:13, 15:15, 18:23, 9:18) nusileido penktojoje pozicijoje esantiems Skafačio "Sunrise" (6/4) krepšininkams.

Lietuvos krepšininkas šeimininkams pelnė 7 taškus, sugriebė 3 ir perėmė 2 kamuolius bei suklydo 4 kartus. Per 30 minučių D. Slanina pataikė 1 tritaškį iš 4 bei 2 dvitaškius iš 5.

Net 38 taškus šeimininkams pelnė Romelis Beckas.

Italijos antrojo diviziono čempionate pirmauja Venecijos "Umana" ir Udinės "Snaidero" (8/1) komandos.

Šiame straipsnyje: PrimaAntanas Kavaliauskas