S.Jasaitis neapsisprendęs dėl ateities

Puolėjas Simas Jasaitis "Siemens" arenoje stebėjo pirmąsias LKL finalo serijos rungtynes. Buvęs "Lietuvos ryto" žaidėjas tikina, kad neserga nė už vieną ekipą.

Stambulo “Galatasaray Cafe Crown” ekipa, kuriai atstovauja Lietuvos rinktinės krepšininkas, nepateko į Turkijos čempionato atkrintamąsias varžybas. Anksčiau nei tikėjęsis į Lietuvą grįžęs S.Jasaitis vakar “Siemens” arenoje stebėjo pirmąsias LKL finalo serijos tarp “Žalgirio” ir “Lietuvos ryto” rungtynes. Didelio gerbėjų dėmesio sulaukusiam krepšininkui nebuvo lengva sveikintis su visais panorėjusiais – dešinė S.Jasaičio ranka buvo sutvarstyta. 

- Simai, kas atsitiko rankai?

- Vakar [pirmadienį] išoperavo tokius gumbelius, kuriuos visąlaik čia turėdavau. Jau trečią kartą tas pat. Kas du metus jie man išauga, reikėjo juos išimt, iškrapštyti, nes trukdydavo.

- Kiek laiko dėl to turėsi praleisti be krepšinio?

- Maždaug tris savaites.

- Kaip vertini sezoną Turkijoje?

- Gaila, kad anksti baigėsi. Tikėjomės, kad ilgiau tęsis. Bet yra, kaip yra. Kaip žinote, dėl visokių skandalų, visokių nesąmonių atėmė iš mūsų taškus, atėmė pergales, tad teko iš paskutinės vietos kapstytis. Klubas liko patenkintas, kad pakilome iki 11 vietos ir turėjome šansų žaisti atkrintamosiose. Deja, iki aštuntuko nepakilome.

- Kaip apibūdintum Turkijos aukščiausią lygą?

- Sunku įvertinti. Aišku, kaip visur , yra kelios stipresnės komandos, bet buvo tokių rungtynių, kai, atrodydavo, varžovas buvo žymiai silpnesnis, bet vis tiek nesugebėdavome laimėti. Turkijos komandos turi daug amerikiečių, kurie viską tempia ir lemia žaidimo stilių, vietiniai mažai pastebimi.

- Savo žaidimu šį sezoną likai patenkintas?

- Apie savo žaidimą nenoriu kalbėti, geriau tegul vertina kiti. Visada norisi pasirodyti geriausiai. Šie metai nebuvo labai blogi, bet pagerinti yra ką. Savo žaidimu nesu labai patenkintas.

- Kokios mintys dėl kito sezono?

- Kontraktas baigėsi, todėl kol kas niekas neaišku.

- Norėtum pasilikti Turkijoje?

- Ispanija – ta šalis, kur labiausiai patiko. Tiek lyga, tiek pati šalis. Norėtųsi ten grįžti. “Galatasaray” taip pat kažką siūlė, norėjo pasikalbėti, bet, sakau, dar anksti apie tai kalbėti. Sezonas tik baigėsi. Dalis komandų dar rungtyniauja. Buvo pasiūlymų į kitą šalį važiuoti, bet kol nesibaigė čempionatai, sunku pasakyti. Pirmiausia noriu susitvarkyti sveikatos problemas.

- Netrukus užgrius rinktinės rūpesčiai...

- Tos mintys nelabai dar sukasi. Norisi pailsėti. Laukia du mėnesiai laisvo laiko, tad apie rinktinę dar bus kada pagalvoti.

- Ar su treneriu Kęstučiu Kemzūra šį sezoną teko daug bendrauti?

- Teko. Ir vakar paskambino, pasiteiravo, kaip sekasi. Pasišnekame. Anksčiau tiek rinktinėje, tiek „Lietuvos ryte“ treneriu dirbo, todėl puikiai pažįstame vienas kitą.

- Galėtum prognozuoti LKL finalo serijos baigtį?

- Sunku pasakyti. Visąlaik „Lietuvos rytas“ su „Žalgiriu“ kovoja taip, kad sunku pasakyti, kas laimės. Komandos puikiai viena kitą pažįsta ir tos kovos visąlaik būna įdomios. Ne išimtis ir šiais metais, manau – ir kitais.

- Kaip buvęs „Lietuvos ryto“ žaidėjas, ko gero, palaikai vilniečius?

- Atėjau pažiūrėti krepšinio, o ne sirgti už kažkurią komandą. Sirgsiu už draugus...

- ...kurių daugiau yra „Lietuvos ryte“, ar ne?

- ...kurių yra tiek „Ryte“, tiek „Žalgiryje“ (šypsosi).


Šiame straipsnyje: Simas Jasaitis

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių