R.Kaukėno paramos grupė surengė akciją vaikams

Rimanto Kaukėno paramos grupė kartu su labdaros ir paramos fondu „Mamų unija“  bei spalvingų dovanų vaikams internetine parduotuve „StephenJoseph“ organizuoja socialinę akciją „Gerumo paukštis“, skirtą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Paukštis – tai skrydžio, erdvės, draugystės ir taikos simbolis. Šios socialinės iniciatyvos tikslas – mokyti vaikus geranoriškumo bei mažinti socialinę atskirtį. Visi vaikai kartu su tėveliais, auklėtojais bei mokytojais kviečiami gaminti paukštelius, kurie Tarptautinę vaikų gynimo dieną, birželio 1-ąją, papuoš Kauno klinikų vaikų onkologijos skyriaus patalpas.

2012 m. balandžio 17 d. Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialo Onkologiniame skyriuje „Gerumo paukštį“ kartu su įvairaus amžiaus vaikais gamino akcijos savanoriai ir žinomi žmonės: Jazzu, Mia, Kiros Hadgu, Agnė Jagelavičiūtė ir jos mama Nijolė Jagelavičienė. Visi kartu dekoravo, dailino paukščio plunksnas ir lipdė sparnus, ant kurių rašė palinkėjimus, skirtus sunkiai sergantiems vaikams. Lankstusis afrikietis Kiros Hadgu ne tik  dalyvavo kurdamas paukštį, bet ir linksmino vaikus. Ši saulėta popietė pranoko visų organizatorių lūkesčius. Sukurto „Gerumo paukščio“ atėjo pažiūrėti visas tuo metu skyriuje dirbęs medicinos personalas.Šis paukštis savo gerumo sparnais apglėbs onkologinėmis ligomis sergančius vaikus Vilniuje ir Kaune.

„Esame dėkingi Jums už Jūsų stiprybę, šypsenos kupinas akis, viltį ir tikėjimą. Kartu mes galime nugalėti ligą!”, -  palinkėjo Rimantas Kaukėnas.

Akcijos organizatoriai visus kviečia gaminti erdvinį paukštį (dydis, forma, atlikimo technika pasirinktina). 2012 m. balandžio 29 d. Vilniaus prekybos centre „Panorama“, vaikų laisvalaikio „Ežiukų klube“ bus atidarytos kūrybos dirbtuvėlės. Čia kartu bus galima gaminti paukščius ir juos pakabinti ant šalia augančio „Gerumo medžio“ bei parašyti palinkėjimą sergantiems draugams. Paukščius kviečiame gaminti ir namuose, mokyklose, darželiuose bei kituose kolektyvuose ir iki gegužės 20 dienos atvežti į prekybos centro „Panorama“ informacijos skyrių. Ant paukščio sparnų prašytume nurodyti, kas pagamino. Akcijos dalyviai iš kitų miestų, kurie negali pristatyti savo pagamintų paukščių tiesiai į prekybos centrą  „Panorama“, siųskite juos adresu: Stephen Joseph, Bičiulių g. 29, Bukiškis, LT14182 Vilniaus raj. Dalyviams bus įteiktos padėkos.

Vaikų rankų bei širdžių sušildyti ir gyvybės įkvėpti paukščiai bus eksponuojami prekybos centre „Panorama“, o vėliau perkelti į sergančių vaikų ligoninių skyrius. „Mamų unijos“ steigėja Eglė Mėlinauskienė tiki, kad taip vaikai vieni kitiems perduos svarbiausią žinią – pasidalintas džiaugsmas yra dvigubas džiaugsmas, o pasidalintas liūdesys yra pusė liūdesio.

„Visada siekiame ugdyti vaikų geranoriškumą. Svarbu, kad vaikai mokėtų dalintis gerumu su tais, kuriems labiausiai reikia draugų pagalbos, bendraamžių supratimo ir palaikymo. Taip gimė šios simbolinės akcijos idėja – patiems pagaminti ir padovanoti savo rankų darbelį (paukštį) sergantiems vaikams. O dalyvauti joje labai paprasta – tereikia įsiklausyti į savo širdelę ir gaminamas paukštelis gali virsti net meno kūriniu, skirtu sergančiam draugui“, – sako „StephenJoseph“ įkūrėja Gintarė Asadauskaitė.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių