Paskutinėje individualioje biatlono rungtyje - dar viena M.Neuner pergalė

Du netaiklūs šūviai nesutrukdė biatlonininkei Magdelenai Neuner antrą kartą užkopti ant aukščiausio Vankuverio olimpinių žaidynių nugalėtojų pakylos laiptelio. Laimėjusi 12,5 km masinio starto rungtį vokietė pelnė jau trečią medalį Vankuveryje.

23 metų šešiskart pasaulio čempionė prieš tai buvo greičiausia 10 km persekiojimo lenktynėse, o 7,5 km sprinto distancijoje užėmė antrąją vietą.

Du kartus suklydusi šaudykloje ir du 150 m ilgio baudos ratus turėjusi apsukti M.Neuner atsigriebė šliuoždama trasoje, kurią įveikė per 35 min. 19,6 sek.

"Trys medaliai - neįtikėtinas pasiekimas. Man reikia kelių dienų, o gal ir savaičių, kad emocijos susigulėtų", - sakė olimpinė čempionė.

Vieną kartą prašovusi Rusijos atstovė Olga Zaiceva nugalėtojai pralaimėjo 5,5 sek. ir liko antra. Bronzą laimėjo dar viena vokietė Simone Hauswald (2 netaiklūs šūviai), nuo M.Neuner atsilikusi 7,3 sek.

Tuo metu be klaidų šaudžiusi rusė Olga Medveceva liko apdovanojimų pakylos papėdėje ir užėmė ketvirtą vietą.

Dar vieną nesėkmę patyrė šio sezono pasaulio taurės lyderė iš Švedijos Helena Jonsson, likusi tik dešimta. Tai buvo aukščiausia švedės Vanuverio olimpinėse žaidynėse užimta vieta.

Šiame straipsnyje: VankuverisbiatlonasNeuner