N.Džokovičius pergalingai baigė ir Romos turnyrą

Italijos sostinėje pasibaigusio tarptautinio teniso turnyro "Internazionali BNL d'Italia" nugalėtoju tapo antroji raketė serbas Novakas Džokovičius, sekmadienį finale 6:4, 6:4 įveikęs favoritą ispaną Rafaelį Nadalį, kuris šiame turnyre triumfavo penkis kartus per šešerius pastaruosius metus.

Tai buvo jau 37 iš eilės šiame sezone laimėtas Serbijos tenisininko mačas korte. Absoliučiu rekordininku sėkmingiausiai pradėjusiu sezoną su 42 pergalėmis iš eilės nuo 1984 metų yra amerikietis Johnas McEnroe'us.

Be pagrindinio prizo N. Džokovičiui, kuris šiemet laimėjo visus septynis turnyrus, atiteko 438 tūkst. dolerių čekis bei 1000 ATP klasifikacijos taškų.

R. Nadalis tenkinosi 205 tūkst. eurų čekiu bei 600 įskaitinių reitingo taškų.

Romos vyrų teniso turnyro dvejetų varžybas laimėjo amerikiečiai Johnas Isneris bei Samas Querrrey'is, kuriems finale be kovos buvo įskaityta pergalė prieš tautiečius Mardy'į Fishą ir Andy'į Roddicką.

Šiame straipsnyje: Novakas Džokovičius