Madride F.Verdasco atkaklioje kovoje įveikė R.Nadalį

Ispanijos sostinėje tęsiasi tarptautinis „Mutua Madrid Open“ moterų bei vyrų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 6,84 mln. eurų.

Vyrų vienetų varžybų aštuntfinalyje ketvirtadienį staigmenas pateikė penkioliktas pagal skirstymą ispanas Fernando Verdasco, 6:3, 3:6, 7:5 įveikęs antrąją planetos raketę 2005 ir 2010 metais Madride triumfavusį bei pernai finale žaidusį tėvynainį Rafaelį Nadalį, bei šešioliktas pagal reitingą ukrainietis Aleksandras Dolgopolovas, 7:5, 3:6, 7:6 (7:2) privertęs pasiduoti ketvirtąjį reitingą turėjusį prancūzą Jo-Wilfriedą Tsongą.

Turnyro favoritas bei nugalėtojo titulą ginantis ATP klasifikacijos lyderis serbas Novakas Džokovičius 7:6 (7:5), 6:4 įrodė savo pranašumą prieš šveicarą Stanislasą Wawrinką, o trečiąjį reitingą turintis 2006 ir 2009 metų šio turnyro nugalėtojas šveicaras Rogeris Federeris 6:3, 6:2 nugalėjo prancūzą Richardą Gasquet'ą.

Kituose aštuntfinalio mačuose šeštoji raketė čekas Tomašas Berdychas 6:1, 6:1 sutriuškino prancūzą Gaelį Monfilsą, septintas pagal skirstymą serbas Janko Tipsarevičius 7:6 (7:3), 5:7, 6:1 įveikė prancūzą Gillesą Simoną, o dešimtas pagal reitingą argentinietis Juanas Martinas del Potro 6:2, 6:4 nugalėjo kroatą Mariną Čiličių.

Be pagrindinio prizo nugalėtojui atiteks 585 800 eurų čekis bei 1000 ATP reitingo taškų.

Ketvirtadienį moterų vienetų varžybose paaiškėjo likusios penkios ketvirtfinalio dalyvės.

Lengviausiai aštuntfinalio barjerą įveikė antroji raketė rusė Marija Šarapova, kuriai be kovos buvo įskaityta pergalė prieš čekę Lucie Šafaržovą.

Kituose aštuntfinalio mačuose pergales iškovojo ir į ketvirtfinalį pateko ketvirtąjį reitingą turinti lenkė Agnieszka Radwanska, 7:6 (7:1), 6:4 nugalėjusi italę Robertą Vinci, devintoji pagal skirstymą amerikietė Serena Williams, 1:6, 6:3, 6:2 įveikusi 2009-ųjų metų šio turnyro finalininkę bei šeštąją pagal reitingą Carolinę Wozniacki iš Danijos, kita JAV atstovė Varvara Lepchenko, 6:1, 6:7 (3:7), 6:3 privertusi pasiduoti ispanę Anabel Mediną Garrigues, bei čekė Lucie Hradecka, 6:2, 7:6 (7:5) įrodžiusi savo pranašumą prieš rusę Jeleną Makarovą.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 631 tūkst. eurų čekis bei 1000 WTA klasifikacijos taškų.