Los Andželo derbyje triumfavo „Clippers“, čempionai ir vėl parklupdyti

Los Andželo „Clippers“ krepšininkai (26/8) namuose 107:102 (29:22, 32:29, 26:20, 20:31) nugalėjo Los Andželo „Lakers“ komandą (15/17).

Ekipą į priekį iki pat mačo pabaigos tempęs Kobe Bryantas buvo sumažinęs „Lakers“ deficitą iki dviejų taškų (97:99), tačiau per pusantros minutės „Clippers“ lyderis Chrisas Paulas pasižymėjo 8 taškais ir nepaliko svečiams vilčių.

Iš viso Ch.Paulas (13 rez. perd.) surinko 30, Blake‘as Griffinas – 24, Willie Greenas – 10 taškų.

K.Bryanto sąskaitoje – 38 (15/25 met.), Dwighto Howardo (15 atk. kam.) – 21, Jodie Meekso – 14, Jordano Hillo – 13, Steve‘o Nasho (10 rez. perd.) – 12 taškų.

„Heat“ neatsilaikė prieš „Bulls“ aukštaūgius

Puikią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Čikagos „Bulls“ (18/13) komanda, kuri išvykoje 96:89 (26:22, 23:26, 26:18, 21:23) palaužė titulą ginančius Majamio „Heat“ (22/9) krepšininkus.

„Heat“ neturėjo jokių priešnuodžių prieš varžovų dominavimą po krepšiais. Čikagos ekipą kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 48:28. Dar įspūdingiau atrodo „Bulls“ persvara kovoje dėl kamuolių puolime – 19 prieš varžovų vos 4 antruosius šansus.

Nugalėtojams Carlosas Boozeris surinko 27 taškus (12 atk. kam.), Joakimas Noah (12 atk. kam.) ir Nate‘as Robinsonas – po 13, Kirkas Hinrichas pridėjo 10 taškų (8 rez. perd.).

„Heat“ į priekį vedė didysis trejetas: LeBronas Jamesas įmetęs 30 taškų (13/16 baudos metimai, 6 atk. kam.), Dwayne‘as Wade‘as – 22, Chrisas Boshas – 14 (5 atk. kam., 5 rez. perd.).

K. Irvingas išplėšė pergalę „Cavaliers“

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) susitikime Klivlando „Cavaliers“ (8/26) klubas išvykoje 106:104 (29:23, 33:25, 24:26, 20:30) paskutinę sekundę palaužė Šarlotės „Bobcats“ (8/24) krepšininkus.

Svečiams pergalę išplėšė Kyrie Irvingo metimas paskutinę susitikimo sekundę. Iš viso mačo didvyris pelnė 33 taškus (5 atk. kam., 6 rez. perd.) ir buvo rezultatyviausias savo komandoje.

19 taškų prie pergalės pridėjo Tristanas Thompsonas (13 atk. kam.), 18 (4/9 tritaškiai) – C.J.Milesas.

Pralaimėjusiems Benas Gordonas įmetė 27 taškus, Ramonas Sessionsas – 20 (12/12 baudos metimai, 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Geraldas Hendersonas – 17, Kemba Walkeris ir Jeffas Tayloras surinko po 11 taškų.

Vašingtone - dveji pratęsimai

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Bruklino „Nets“ (18/15) krepšininkai, išvykoje 115:113 (20:30, 32:25, 26:24, 15:14, 11:11, 11:9) po dviejų pratęsimų privertę pasiduoti absoliučią lygos autsaiderę Vašingtono „Wizards“ (4/27) komandą.

Pirmąjį pratęsimą šeimininkams išplėšė Nene, kuris pataikė dvitaškį (93:93) likus žaisti 0,8 sekundės. Nugalėtojo neišaiškino ir papildomas laikas, kadangi Bradley Bealas paskutinę sekundę pataikė tritaškį (104:104) ir komandos buvo priverstos žaisti antrąjį pratęsimą.

Jo metu „Nets“ įgijo 4 taškų persvarą, tačiau „Wizards“ vis tiek sugebėjo išlyginti rezultatą – 113:113. Lemiamos Bruklino ekipos atakos metu iniciatyvos ėmėsi Joe Johnsonas, kuris pataikė dvitaškį ir varžovams paliko vos 0,7 sekundės, per kurias nieko nuveikti JAV sostinės krepšininkai nesugebėjo.