LKL: „Lietuvos rytas“ išsivežė pergalę iš Prienų

Paaiškėjo visos aštuonios komandos, kovosiančios Lietuvos krepšinio lygos (LKL)atkrintamosiose varžybose.

Priešpaskutines rungtynes LKL reguliariajame sezone žaidusi Vilniaus "Lietuvos ryto" komanda išvykoje nugalėjo Prienų "Rūdupį" 100:77 (31:26, 28:20, 16:17, 25:14). Vilniečiai mačo pradžioje išsiveržė į priekį (12:4), tačiau šeimininkai iki antrojo kėlinio vidurio alsavo varžovams į nugaras (41:43).

Vis dėlto Lietuvos čempionai dar iki pertraukos sukūrė saugią persvarą, o ketvirtajame kėlinyje ją dar labiau padidino.

"Lietuvos ryto" gretose rezultatyviausias buvo Martynas Gecevičius, pelnęs 23 taškus. 17 tšk. surinko Vidas Ginevičius, 14 - komandos kapitonas Steponas Babrauskas.

Prienų ekipoje išsiskyrė Valdas Dapkus ir Gediminas Vileita, surinkę atitinkamai 20 ir 19 taškų.

Pergalę iškovojo ir kita sostinės komanda "Perlas", namie nesunkiai įveikusi Utenos "Juventus" 80:58 (31:15, 14:12, 17:14, 18:17). 19 taškų aikštės šeimininkams pelnė Eimantas Bendžius, o "Juventus" gretose rezultatyviausiai žaidė Darius Pakamanis - 16 taškų.

Pergalė garantavo "Perlui" kelialapį į LKL ketvirtfinalį, už kurio borto liko aukščiau devintos vietos nebepakilsianti Vilniaus "Sakalų" ekipa.

LKL reguliarusis sezonas šį šeštadienį finišuos rungtynėmis tarp "Lietuvos ryto" ir Kauno "Žalgirio".

LKL turnyrinė lentelė

1. Kauno "Žalgiris" (22 pergalės/1 pralaimėjimas); 2. Vilniaus "Lietuvos rytas" (22/1); 3. "Šiauliai" (17/5); 4. Utenos "Juventus" (12/11); 5. Panevėžio "Techasas" (11/12); 6. Prienų "Rūdupis" (11/12); 7. Vilniaus "Perlas" (11/13); 8. Klaipėdos "Neptūnas" (11/13); 9. Vilniaus "Sakalai" (9/14); 10. Marijampolės "Sūduva" (8/15); 11. Kėdainių "Nevėžis" (6/16); 12. "Alytus" (5/18); 13. Kauno "Aisčiai" (5/19).

Šiame straipsnyje: LKLLietuvos rytasKauno regionas