„Lietuvos rytas“ mačo pabaigoje nušlavė „Juventus“ ekipą

Vilniaus „Lietuvos rytas“ (6/2) Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo šeštąją pergalę. Dariaus Maskoliūno auklėtiniai Utenoje 102:68 (19:15, 25:12, 19:24, 39:17) nepaliko vilčių vietos „Juventus“ (8/7) krepšininkams.

Uteniškiai puikiai pradėjo rungtynes ir pademonstravo ryžtą priešintis vicečempionams – 7:1. Vis dėlto „Juventus“ džiaugėsi neilgai – daugiausiai penkis taškus pelniusio naujoko T.Lydekos pastangomis „Lietuvos rytas“ įpusėjus ketvirčiui išlygino rezultatą (10:10). Netrukus svečiai išsiveržė į priekį ir po pirmo kėlinio „Lietuvos rytas“ pirmavo 19:15.

Antrajame ketvirtyje „Juventus“ gerokai strigo „Lietuvos ryto“ gynyboje. Savo ruožtu D.Maskoliūno auklėtiniai po truputį tolo ir įgijo dviženklę persvarą – 29:19. Įsibėgėję Vilniaus krepšininkai iki didžiosios pertraukos susikrovė solidų pranašumą – 44:27.

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai rungtyniavo aktyviai – varžovus klysti privertę ir aštriais prasiveržimais taškus rinkę „Juventus“ krepšininkai per tris minutes sumažino atsilikimą iki 10 taškų (39:49). D.Maskoliūnas neapsikentęs paprašė minutės pertraukėlės, tačiau po jos vaizdas aikštėje buvo pasikeitęs neilgam. Prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei komandas skyrė 8 taškai, bet dviem tiksliomis atakomis kėlinį užbaigęs „Lietuvos rytas“ susigrąžino dviženklį pranašumą – 63:51.

Dėjimu ir tritaškiu vilniečiai pradėjo ketvirtojo kėlinio spurtą, kurio nesustabdė ir Ryčio Vaišvilos paprašyta minutės pertraukėlė. „Lietuvos rytas“ nenumaldomai didino pranašumą, kuris įpusėjus ketvirčiui siekė 23 taškus (79:56). Itin pastebimas sostinės komandoje buvo Dovydas Redikas, kuris puikiai dalino perdavimus komandos draugams. Būtent gynėjo tolimas metimas buvo 100-asis „Lietuvos ryto“ taškas, finalinė sirena skelbė LKL vicečempionų pergalę 102:68.

„Lietuvos rytas“: J.Blūmas (4/9 tritaškiai) 16, T.Lydeka (5/5 dvitaškiai) 15, S.Babrauskas (4/5 dvitaškiai) 12, R.Seibutis (4 rez. perd.) 11, M.Katelynas (7 atk. kam.) 10, P.O‘Bryantas (6 blk.) ir D.Redikas (2/2 tritaškiai, 4 atk. kam., 9 rez. perd.) po 8.

„Juventus“: D.Gvezdauskas (5/7 dvitaškiai) 18, A.Čepulis (5/6 dvitaškiai) 17, P.Morkeliūnas (6 atk. kam.) 13, K.Petrukonis 8, A.Viskontas (5 atk. kam., 7 rez. perd.) 7.

Šiame straipsnyje: Lietuvos rytasJuventusLKL