J.M.del Potro vėl triumfavo Portugalijoje

Portugalijoje pasibaigusio tarptautinio teniso turnyro „Estoril Open“ vyrų vienetų varžybas antrus metus iš eilės laimėjo favoritas argentinietis Juanas Martinas del Potro, sekmadienį finale per 1 valandą ir 27 minutes 6:4, 6:2 įveikęs antrąją raketę prancūzą Richard'ą Gasquet'ą.

Tai buvo vienuoliktas Argentinos tenisininko laimėtas ATP serijos teniso turnyras per visą karjerą bei antrasis šiemet.

Be pagrindinio prizo J. Martinui Del Potro atiteko 71 900 eurų čekis bei 250 ATP klasifikacijos taškų kovos.

R. Gasquet'as, kuris šio turnyro finale pralaimėjo ir 2007 metais, tenkinosi 37 860 eurų piniginiu prizu bei 150 reitingo taškų.

Dvejetų varžybas laimėjo favoritais laikyti pakistanietis Aisamas-Ul-Haqas Qureshi ir olandas Jeanas-Julienas Rojeras, finale 7:5, 7:5 nugalėjo austrą Julianą Knowle'ą bei ispaną Davidą Marrero.