I.Tobias ir D.Stagniūnas pasauliniame reitinge - penkiolikti

Pasibaigus 2011-2012 metų sezonui Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) sudarytoje klasifikacijoje penkioliktąją vietą su 1467 taškais tarp 118 pasaulio porų užima Lietuvos šokių ant ledo atstovai - Isabella Tobias ir Deividas Stagniūnas.

Šokių ant ledo ISU reitingo lyderiais yra amerikiečiai Meryl Davis bei Charlie White'as (3960 tšk.), lenkiantys prancūzus Nathalie Pechalat ir Fabianą Bourzatą (3727 tšk.) bei kanadiečius Tessą Virtue ir Scottą Moirą (3326 taškai):

1. Meryl Davis/Charlie White (JAV)                3960 tšk.
117.Sarah Coward/ Michael Coward (D. Britanija)     68

Pasibaigusiame sezone I. Tobias ir D. Stagniūno pora „Nebelhorn Trophy“ (Vokietija) turnyre užėmė penktąją vietą, „Grand Prix“ varžybų etape Kanadoje buvo treti,

o Rusijos sostinėje - penkti. Europos dailiojo čiuožimo pirmenybėse Didžiojoje Britanijoje Lietuvos šokėjai ant ledo užėmė devintąją vietą, o pasaulio čempionate Prancūzijoje liko aštuoniolikti.