Italijoje - M. Stankevičiaus „Lazio“ pergalė (turnyrinė lentelė)

Dvyliktą pergalę Italijos elitinės futbolo lygos (Serie A) XIX turo rungtynėse iškovojo antrąją vietą dvidešimties komandų turnyre užimantis Mariaus Stankevičiaus Romos „Lazio“ (39 tšk.) klubas, šeštadienį namuose 2:1 (0:0) įveikęs septynioliktojoje pozicijoje esančius „Cagliari“ (16 tšk.) futbolininkus.

Lietuvis mačui nebuvo registruotas.

Įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Abdoulay Konko (79 min.) ir Antonio Candreva (86 min. iš 11 m baudinio), o svečių gretose įvarčiu pasižymėjo Marco Sau (62 min.).

„Cagliari“ vienuolikė mačą baigė be iš aikštės pašalintų vartininko Michaelo Agazzio (84 min.) ir sauso Andreos Cossu (85 min.).

Kitas šio turo šeštadienio mačas tarp „Catania“ ir „Torino“ vienuolikių baigėsi lygiosiomis 0:0. Aikštės šeimininkų gretose 13-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas Francesco Lodi, o 22-ą minutę Gonzalo Bergessio nesugebėjo realizuoti 11 m baudinio.

Čempionate pirmauja nugalėtojo titulą ginantis Turino „Juventus“ (44 tšk.) klubas, trečiojoje vietoje -„Fiorentina“ (35 tšk.) komanda, o vartininko Tomo Švedkausko „AS Roma“ (32 taškai) ekipa - šešta.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. "Juventus"         18 14  2  2  39:11  44
2. "Lazio"            19 12  3  4  28:19  39
3. "Fiorentina"       18 10  5  3  36:19  35
4. Milano "Inter"     18 11  2  5  30:19  35
5. "Napoli"           18 11  3  4  33:17  34
6. "AS Roma"          18 10  2  6  42:29  32
7. "AC Milan"         18  8  3  7  34:26  27
8. "Parma"            18  7  5  6  25:24  26