G.Titenis plauks Europos čempionato pusfinalyje

Olandijoje vykstančiame Europos plaukimo trumpuoju taku (25 m) čempionate sėkmingai 100 m distancijos krūtine kvalifikaciją įveikė ir į pusfinalį pateko Giedrius Titenis.

Lietuvis sugaišo 59,57 sekundės ir, pagerinęs asmeninį sezono rekordą, užėmė tryliktą vietą tarp 35-ių dalyvių.

21-as 100 m nuotolį krūtine baigė Edvinas Dautartas (1:00,55), kuriam iki pusfinalio barjero pritrūko 0,62 sekundės, o Igoris Kozlovskis (1:02,11) aplenkė keturis varžovus ir liko 31-as.

Greičiausiai 100 m krūtine atrankoje plaukė italas Fabio Scozzolis (58,06 sek.), ukrainietis Igoris Borysikas ir vokietis Marco Kochas (abu 58,83 sek.).

Kukliai 100 m distancijoje peteliške startavo Paulius Viktoravičius. Jis kvalifikacijoje nuotolį nuplaukė per 55,19 sekundės ir, aplenkęs tik varžovą iš Vengrijos, liko 34-as.

Šiame straipsnyje: Giedrius Titenis