„Energija“ nusileido čempionato lyderiams

Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai patyrė antrą iš eilės pralaimėjimą Latvijos čempionate, pripažinę pirmenybių lyderių Uozolniekų „Monarch “ pranašumą 4:6 (1:1, 2:2, 1:3).

„Energijai“ įvarčius pelnė: Dalius Vaiciukevičius (19:21), Šarūnas Kuliešius (25:22), Rolandas Aliukonis (37:41), Aivaras Bendžius (42:20).

„Nėra ko norėti, kai pusę rungtynių prasėdime nubausti už taisyklių pažeidimus“, - nusivylimo po rungtynių neslėpė „Energijos“ puolėjas Dalius Vaiciukevičius.

Iš viso rungtynių metų „Energijai“ buvo skirtos 22 baudos minutės, oponentams – 14. Po 2 baudos minutes buvo nubausti gynėjai Petras Nausėda (2 kartus), R.Aliukonis, Justinas Vėželis, T.Vyšniauskas, puolėjai S.Ivanuškinas,  Andrius Židkovas (2 kartus), M.Šlikas, Šarūnas Kuliešius ir netgi vartininkas Nerijus Dauksevičius.

Šiame straipsnyje: energijaledo ritulys