Serbijos nacionalinės rinktinės vyriausiasis treneris Dušanas Ivkovičius apgailestavo, kad nepavyko nutraukti Rusijos pergalių serijos.
„Buvome labai arti Rusijos rinktinės, tačiau nesugebėjome perlaužti rungtynių sau naudinga linkme. Tokiose įtemptose rungtynėse laimėti yra sunku, jei tu leidi varžovams po savų klaidų pelnyti net 19 taškų“, - po pralaimėto ketvirtfinalio apgailestavo serbas.
„Šį mačą privalėjome žaisti be dviejų svarbių žaidėjų. Nemėgstu teisintis, tačiau be Milenko Tepičiaus ir Aleksandro Rašičiaus žaisti buvo tikrai sunku“, - pripažino treneris.
9 taškus į rusų krepšį įmetęs Duško Savanovičius teigė, kad liūdėti dėl pralaimėjimo serbai neturės kada. „Rungtynės buvo labai svarbios. Prieš tokią pajėgią ir agresyviai besiginančią komandą privalėjome sužaisti geriau. Varžovams leidome atkovoti per daug kamuolių ir tai buvo pagrindinė pralaimėjimo priežastis. Privalome rungtynes užmiršti, nes rytoj laukia labai sunkus mačas dėl vietos kautis olimpinių žaidynių atrankos turnyre“, - kalbėjo puolėjas.
Naujausi komentarai