D-Mo ir „Rockets“ nukalė „Thunder“ bei pratęsė savo sezoną

Pirmąją pergalę atkrintamosiose šventė ir sezoną išsaugojo Hiustono „Rockets“ komanda su Donatu Motiejūnu.

Kevino McHale‘o auklėtiniai namuose 105:103 (29:24, 24:36, 38:24, 14:19) pranoko Oklahomos „Thunder“ krepšininkus.

Penktosios serijos rungtynės vyks Oklahomoje.

Šeimininkai trečiąjį kėlinį pradėjo pelnydami aštuonis taškus be atsako ir persvėrė rezultatą 63:60, o prieš lemiamą ketvirtį „Rockets“ turėjo septynių taškų pranašumą (91:84).

Priešpaskutinę mačo minutę penkis taškus iš eilės pelnęs Kevinas Durantas sumažino „Thunder“ deficitą iki dviejų taškų (103:105).

Vėliau paskutinėmis sekundėmis pratęsimą galėjo išplėšti Reggie Jacksonas, bet jo metimas buvo netikslus.

Hiustono klubas dėl krūtinės traumos vertėsi be Jeremy Lino, o „Thunder“ visam sezonui yra praradęs Russellą Westbrooką.

Lietuvis aikštėje nepasirodė.

„Rockets“: Chandleris Parsonsas 27 (8/15 dvit., 3/6 trit., 2/3 baud., 10 atk. kam., 8 rez. erd.), Omeras Ašikas 17 (14 atk. kam.), Patrickas Beverley 16, Jamesas Hardenas 15, Carlosas Delfino 13.

„Thunder“: Kevinas Durantas 38 (11/14 dvit., 1/2 trit., 13/15 baud., 8 atk. kam.), Reggie Jacksonas 18, Kevinas Martinas 16, Derekas Fisheris 12, Serge Ibaka 8.