„Barcelona“ Ispanijos futbolo čempionatą baigė lygiosiomis

Šeštadienį sužaistos dvejos paskutiniojo Ispanijos futbolo pirmenybių XXXVIII turo rungtynės.

Tašką pačioje susitikimo pabaigoje iškovojo čempionės titulą praradusi ir sidabro medaliu šiais metais tenkintis turėjusi „Barcelona“ (91 tšk.), Sevilijoje sužaidusi lygiosiomis 2:2 (1:0) su dvyliktojoje pozicijoje esančiu „Real Betis“ (47 tšk.) klubu.

Svečiai pirmavo po Sergio Busquetso (9 min.) įvarčio, tačiau antrajame kėlinyje Rubenas Casrto (71 ir 74 min.) dviem tikslais smūgiais išvedė šeimininkus į priekį.

Tačiau tašką rungtynėse padėjo Seydou Keita (90+2 min.), išlyginęs rezultatą jau per teisėjo pridėtą laiką.Beje, didžiąją antrojo kėlinio dalį Katalonijos ekipa žaidė be pašalinto iš aikštės Dani Alveso (53 min.).

Dvidešimties komandų turnyre pirmauja jau anksčiau čempiono titulą susigrąžinęs Madrido „Real“ (97 tšk.) klubas, o trečiojoje pozicijoje lieka bronzos medalius trečius metus iš eilės iškovojusi „Valencia“ (61 tšk.) komanda, šeštadienį svečiuose 0:1 (0:0) nusileidusi į vienuoliktąją poziciją pakilusiems „Real Sociedad“ (47 taškai) futbolininkams.

Vienintelį rungtynių įvartį įmušė Antoine Griezmannas (64 min.).Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.Santandero „Racing“      37  4 15 18  26:59 27

Rezultatyviausias Ispanijos futbolo čempionato žaidėjas - 50 įvarčių - Lionelis Messi („Barcelona“).