A.Brazys apie „Žalgirį“: daroma viskas, kad komanda pralaimėtų

"Gyvenimas išties yra gražus, – įsitikinęs legendinis krepšininkas Algirdas Brazys. Ir, staiga surimtėjęs, nelinksmai papurtė galvą. – Tik ne Lietuvos krepšinyje. 

Tai, kas dabar darosi, gali turėti tiesiog tragiškų pasekmių." 

Šalia Alaušo ežero nuostabioje draugų sodyboje atostogavęs vyras juokėsi, kad jaukiame namelyje esantis televizorius rodo tik vienos regioninės televizijos programą, kurioje nė žodžiu neužsimenama apie krepšinį. 

"Galėčiau nuvažiuoti į kokį už keliolikos kilometrų Utenoje esantį barą ir pažiūrėti Lietuvos krepšinio lygos finalą, bet greičiausiai to nedarysiu. Nebenoriu nervuotis, juk ir čia atvažiavau tam, kad pamirščiau visus rūpesčius. Kai rungtynės baigsis, gausiu žinutę su rezultatu, bet jau ir dabar žinau, kuo viskas baigsis", – TV3 gyvenimo būdo laidos "Gyvenimas yra gražus" kūrėjams sakys A. Brazys. 

Krepšininkas su žmona Diana mėgaujasi kiekviena gamtoje praleista minute – iki išnaktų su draugais sėdi terasoje, kaitinasi pirtyje, maudosi ežere ir stengiasi negalvoti apie nemalonius dalykus, tačiau negali išmesti iš galvos to, kas dabar vyksta "Žalgiryje". 
Juk šiai komandai atiduota dvidešimt nuostabių metų: taip vadinamais "auksiniais laikais" kovota prieš Maskvos CSKA, būnant trenerio asistentu laimėta "Eurolyga", paskui, tapus vyriausiuoju treneriu, pasiekta daug pergalių. 

"Kai, į komandą atėjus Vladimirui Romanovui, man pasiūlė tapti sporto direktoriumi, buvau kupinas geriausių norų padėti "Žalgiriui" siekti geriausių rezultatų. Jau po kelių savaičių gavau rimtų signalų, kad viskas nėra taip, kaip maniau. Rimti vyrai iš Vilniaus pasakė: "Algirdai, esi geras vyras, bet net nesupranti, kur papuolei. Viskas jau seniai sutarta: finalų seriją laimės "Lietuvos rytas". Tuomet tik mostelėjau ranka – to negali būti, aš to neleisiu! Bet jau netrukus supratau, kad kovoti – beviltiška. Tai, kas vyksta dabar, tik sustiprina mano įsitikinimą – daroma viskas, kad komanda pralaimėtų. Juk aš, kaip profesionalas, stebėdamas rungtynes, aiškiai matau vykstantį farsą ir žinau, kad realiai "Žalgiris" šiuo metu yra stipresnė komanda", – žodžių į vatą nevynios legendinis krepšininkas. 

Skaudu ir tai, kaip neseniai buvo pasielgta su Dariumi Maskoliūnu – maža to, kad, prasidėjus finalų serijai, jis buvo atleistas iš vyriausiojo trenerio pareigų, dar ir apjuodintas, neva tai jis norėjo parduoti rezultatą. 

"Baisiau nebūna. Įsivaizduojate, šitaip apjuodinti žmogų, kuris turi itin stiprų garbės jausmą ir iki paskutinio kraujo lašo kovotų už "Žalgirio" pergalę. Aš Darių puikiai pažįstu: jis gali pralošti kokias rungtynes, bet, galiausiai rezultatas vis tiek bus teigiamas.

Nesvarbu, kad dabar tuos kaltinimus atsiėmė, dėmė juk mesta", – piktinsis A. Brazys. 
Legendinis krepšininkas sako visada rėždavęs tiesą, nesvarbu kokia karti ji būtų. Todėl neketina tylėti ir šįkart, juolab, kad reikalas liečia jo mylimą komandą. Jau šį pirmadienį, TV3 laidoje "Gyvenimas yra gražus", Algirdas Brazys be nutylėjimų atskleis tai, kas pastarąjį pusmetį vyksta Kauno "Žalgiryje". 

Atviras pokalbis su Algirdu Braziu ir moters, kuriančios alų, kurio vardu pavadintas visas kraštas, sėkmės istorija laidoje "Gyvenimas yra gražus" – jau šį pirmadienį 20.30 val. per TV3.


Šiame straipsnyje: Algirdas BrazysLKL finalas

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių