„Kauno dienos“ studijoje – A. Žiurauskas: tebūnie prakeikta diena, kai hobį paverčiau darbu

  • Teksto dydis:

Šiandien „Kauno dienos“ studijoje svečiuojasi aktorius ir režisierius Andrius Žiurauskas.

A. Žiurauskas puikiai apibūdina terminą „žmogus orkestras“. Jis filmuojasi kino filmuose ir televizijos serialuose, juos režisuoja, taip pat režisuoja ir pats rašo pjeses Kauno valstybinio lėlių teatro spektakliams, veda televizijos laidą „Galvok“ ir pristato Kauno „Žalgirio“ rungtynes arenoje.

O dabar dar įgyvendina žmonos sumanymą: režisuoja unikalų maisto spektaklį „12“, kurio scenografija irgi rūpinasi pats. To dar išties nebuvo – 500 kvadratinių metrų judančioje erdvėje žiūrovai patirs visus keturis metų laikus, keliaus į kosmosą ir ragaus virtuvės šefo iš Šri Lankos gaminamus patiekalus. Įspūdį stiprins kinetinės kompozicijos, šiuolaikinės technologijos, specialiai spektakliui sukurta muzika ir iš sienos tekantis vynas.

Gan unikalu ir tai, kad visas šias veiklas „Kauno dienos“ studijoje spėjome aptarti per 45 minutes, tad kviečiame žiūrėti dinamišką ir nuotaikingą pokalbį su aktoriumi ir režisieriumi A. Žiurausku.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Kaunietė

Kaunietė portretas
Nejaugi prodiuseriai neranda simpatiškų vedėjų, kur atstovautų ir Žalgiriui ir vesti laidą Galvok, moka tik rėkauti, gyrėsi, kad turi jauną žmoną ir kas galėjo susigundyti už išsiskyrusio tokio vyro tekėti.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Geras darbas''Molinis sapnas'',ačiū

Kaunas

Kaunas portretas
Gamink geriau savo lėlytes, kaip vaikystėje vietoj žaidimų kieme.....Ožiuk :)
VISI KOMENTARAI 23

Galerijos

Daugiau straipsnių