Žmogžudystė Kaune: įtariamo šaulio automobilyje – keisti radiniai

  • Teksto dydis:

Pirmadienio vakarą Kaune rastas vyro kūnas ir sužalota moteris, policijos ieškotas įtariamas šaulys taip pat rastas negyvas. Fotografams pavyko užfiksuoti jo paliktą automobilį, kuriame – keisti radiniai.

Anot policijos pranešimo, pirmadienį apie 17.30 val. Kaune, Lakūnų plente, aptiktas vyro kūnas ir sužalota moteris su šautinėmis žaizdomis.

Nusikaltimo vieta iki vėlaus vakaro aptverta labai plačiai, čia dirba gausios policijos pareigūnų pajėgos. 

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas nedelsiant paskelbė įtariamojo Egidijaus Daračiaus, gimusio 1984 metais, paiešką.

Vėlų pirmadienio vakarą policija pranešė, kad netrukus po rasto įtariamojo automobilio Kaune, H. ir O. Minkovskių g., kinologai rado ir ieškoto vyro kūną. Pirminiais duomenimis, vyras mirtinai save susižalojo pats. Šalia rastas ir ginklas.

Įtariamasis Egidijus Daračius/Kauno policijos nuotr.

Vietoje, kur rastas įtariamojo automobilis, buvusiems fotoreporteriams pavyko užfiksuoti ir jame buvusius keistus daiktus. 

Kriminalistų apsupsto automobilio durelės ir bagažinė – atidarytos, todėl daiktus buvo galima aiškiai pastebėti. Mašinos salone, ant galinės sėdynė, matomas didelis juodas krepšys, primėtyta įvairių daiktų. Automobilio bagažinėje matėsi rusvai žalsvas apklotas, tuo tarpu ant žemės, prie pat automobilio, numesta balta antklodė. Be to, galinis automobilio stiklas – išdaužtas.

T. Biliūno/BNS nuotr.


Šiame straipsnyje: nušautas vyrasžmogžudystė Kauneieškomas įtariamasissužalota moterisEgidijus Daračiusautomobilisdaiktaipagalbos tel

NAUJAUSI KOMENTARAI

Na

Na portretas
Kokie čia " keisti radiniai"- krepšys, patalynė- gal vaikinas išvytas iš namų gyveno automobilyje? Manau policija išsiaiškins. Ar nereikės tai pamotei bylą kelti dėl privedimo iki savižudybės? Manau čia turtiniai reikalai. Gaila vaikino...

Suprask

Suprask portretas
pamotė užgrobė, tėvo užgyventą turtą, įsitaisė 10 metų jaunesnį "mylėtoją", o sūnus(dabar žudikas) miegodavo mašinoje paklodėse susisukęs.

...

... portretas
zurnalistai matyt kazkieno tai broileriai per pazintis įtaisyti
VISI KOMENTARAI 24

Galerijos

Daugiau straipsnių