N. Venckienės sūnus: mama jau pakeliui į Lietuvą

  • Teksto dydis:

Buvusios Seimo narės ir teisėjos Neringos Venckienės sūnus Karolis Venckus feisbuke informavo, kad jo mama šiąnakt jau buvo Čikagos oro uoste ir yra pakeliui į Lietuvą.

„Ką tik gavau informacijos iš patikimų šaltinių, kad mama jau nuvežta į O'Hare oro uostą Čikagoje ir buvo įsodinta į lėktuvą“, – rašė K. Venckus.

Jis pasidalijo ir Čikagos televizijos reportažu. Jame taip pat pranešama, kad N. Venckienė jau pakeliui į Lietuvą.

Reportaže teigiama, kad N. Venckienė grąžinama ten, kur labiausiai bijo būti.

Kaip jau rašyta, vakar apie N. Venckienės ekstradiciją feisbuke paskelbė „Drąsos kelio“ partija. „Informuojame, ką tik naujausios žinios iš JAV. Į Lietuvą šiandien iš Amerikos išvežama Neringa Venckienė“, – pranešė partija.

N. Venckienė JAV kalėjime Čikagoje buvo laikoma nuo 2018 metų vasario mėnesio.

Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis antradienio vakarą patvirtino, kad buvusios teisėjos ir parlamentarės N. Venckienės ekstradicija į Lietuvą vyksta šiuo metu, tačiau atsisakė komentuoti, kada tiksliai ji bus pargabenta.

Lietuvos prokurorai siekė N. Venckienės grąžinimo, kad jai galėtų būti pateikti kaltinimai dėl teismo sprendimo perduoti dukterėčią motinai nevykdymo, tvirkinimo, neteisėto informacijos rinkimo, piktnaudžiavimo vaiko atstovo teisėmis ir kitų nusikaltimų.

Pati N. Venckienė tvirtina, kad šie kaltinimai yra politiškai motyvuoti.

Jos sūnus K. Venckus feisbuke pasidalijo motinos elektroniniu laišku, kur teigiama, kad „jie mane paima šiandien, dabar“. 

„Pasakė, kad pasiimčiau viską, ką turiu“, – teigiama laiške.

 



NAUJAUSI KOMENTARAI

Tie 15% hiperaktyvūs

Tie 15% hiperaktyvūs portretas
Vien tai jog iš daugybės kaltinimų, po JAV filtro beliko keturi, verčia suabejoti Lietuvos teisė saugos adekvatumu. Maža to, likę kaltinimai nėra sunkūs nusikaltimai, o tai dar labiau diskredituoja Lietuvos teisėsaugininkus: Na jei dėl realiais pripažintų prasižengimų teisėsauga ėmėsi tokių neadekvačių žygių, tai akivaizdu, kad kažkas čia negerai, jau nekalbant apie visus ankstesnius įvykius susijusius su šia istorija. Na o pataloginiai melagiai ir toliau išlieka ne adekvatūs, paskutinis topas - universitetas..

Lietuva, ką tu veiki

Lietuva, ką tu veiki portretas
Primena Jėzaus žodžius: „Ne manęs verkite, bet savęs ir savo vaikų“...

vilnietis

vilnietis portretas
Gerai tėveliai sulauks dukros, žurnalistai turės darbo, o N. Venskienės gerbėjai turės progą griežti dantimis ir plūstis portaluose.
VISI KOMENTARAI 27

Galerijos

Daugiau straipsnių