Kas iš tikrųjų „užminavo“ Kalniečių polikliniką?

 • Teksto dydis:

Paaiškėjo, kad Kalniečių poliklinikos „užminavimu“ prieš pusmetį įtariamas tam tikrų sveikatos sutrikimų turintis E.S. yra kietesnis riešutėlis, negu manyta. Ne per seniausiai jis privertė šį ikiteisminį tyrimą atliekančius pareigūnus skirti dar vieną ekspertizę.

Kaip jau rašyta, Kauno poliklinikos Kalniečių padalinys buvo „užminuotas“ balandžio 12-osios vidurdienį – per patį jo darbo įkarštį.

Po šio šokiruojančio pranešimo buvo evakuoti visi tuo metu čia lankęsi pacientai bei šiuos priiminėję poliklinikos darbuotojai. O pastarųjų kolegoms iš kitų Kauno poliklinikos padalinių buvo duotas nurodymas, esant reikalui, rasti galimybę priimti be eilės visus šio skambučio į Bendrąjį pagalbos centrą priverstinai į gatvę išvarytus Kalniečių poliklinikos pacientus.

Tradiciškai buvo įvestas ir tokiais atvejais būtinas planas „Skydas“, kuris užsitęsė kelias valandas, nes teko laukti Kauno specialiosioms tarnyboms į pagalbą atskubančių Antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnų.

Šio plano atšaukimas beveik sutapo su įtariamojo sumaišties sukėlimu sulaikymu. Beje, netoli nusikaltimo vietos – Savanorių prospekto ir P.Lukšio gatvės sankryžoje. Nors melagingu pranešimu apie visuomenei gresiantį pavojų įtariamas 35-erių E.S. yra deklaravęs gyvenamąją vietą viename liūdnos reputacijos Partizanų gatvės bendrabutyje.

Jis prisipažino „užminavęs“ Kalniečių polikliniką, tarp kurios pacientų yra ir pats, išvakarėse supykęs ant jos medikų.

Kaip tada portalui kauno.diena.lt teigė šios poliklinikos darbuotojai įtariamasis demaskuotas pagal jo pirštų atspaudus, aptiktus ant jų vestibiulyje esančio taksofono. Iš tikrųjų nustatyta, kad buvo skambinta būtent iš jo. Tačiau, kaip patikslino teisėsaugininkai, aptikti pirštų atspaudus ant juo besinaudojusių asmenų nučiupinėto taksofono prilygtų stebuklui. Šiuo atveju bandyta nustatyti įtariamojo DNR. Tačiau ir šis buvo su ne vieno asmens logotipu.

Neatmetama, kad apie tai sužinojus ir E.S., po kurio laiko jis pakeitė parodymus, ėmęs teigti, kad ne jis „užminavęs“ tada polikliniką. Kita galima tokio jo elgesio priežastis – gautas psichiatrų atsakymas apie E.S. sveikatos būklę ir galimybę jį teisti. Anot teisėsaugininkų, kol kas jie pagal gautą išvadą dar neapsisprendė, ar prašys teismo taikyti E.S. priverčiamąsias medicinos priemones, ar perduos jį teismui įprasta tvarka. Nors dėl minėtą balandžio 12-ąją galimai jo sukeltos sumaišties ieškinius jau yra pareiškę ir „Aro“ išminuotojai, ir Kauno ugniagesiai gelbėtojai. Tik pati poliklinika, kaip ir policija, to dar nepadarė arba net neketina. Kaip jau rašyta, pasiteiravus po minėto įvykio Kalniečių poliklinikos vadovės, ar ji teiks ieškinį dėl padarytos žalos, medikė tada atsakė klausimu į klausimą: „O kaip ją įvertinti?!“

Poliklinikos darbuotojai apibūdino E.S. kaip konfliktinį pacientą, kuris nuolat ir dėl visko reiškia pretenzijas. Anot teisėsaugininkų, būtent dėl šios priežasties ir pranešimo apie „užminavimą“ išvakarėse buvusio eilinio konflikto jis ir tapo įtariamuoju. Ir net buvo prisipažinęs. Tačiau po kurio laiko E.S. pareiškė esą tada neatlaikęs spaudimo, nors iš iš tikrųjų neturi su šiuo skambučiu nieko bendro. Po tokios įvykių sekos ir nuspręsta skirti šioje byloje dar vieną – fonoskopinę ekspertizę: ar pranešimo apie poliklinikos „užminavimą“ įraše E.S. balsas?  NAUJAUSI KOMENTARAI

trr

trr portretas
kas kas-vycka uzminavo po daugiadieniu nes biuletenio negavo

pilnatis

pilnatis portretas
bepigu mentam imt dnr ir pirstu antspaudus kai taksofonas naudojamas karta i savaite

Bile Koks

Bile Koks portretas
Sužinojau naujieną- DNR, pasirodo, turi logotipą....
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių