Antra Šančių kriminalo serija neapsiėjo be ugniagesių: girta padegėja sulaikyta besprunkanti

 • Teksto dydis:

Vėlų trečiadienio vakarą vienas Žemųjų Šančių medinukas jau antrą kartą per nepilnas tris savaites sulaukė specialiųjų tarnybų apgulties. Po pirmojo karto pasklido kalbos apie galimai Kaune užregistruotą dar vieną nužudymą. Dabar skubėta gesinti praėjusio įvykio vietoje beįsiplieskiančio gaisro. Kauno teisėsaugininkai, sulaikę įtariamąją pastaruoju išpuoliu, bandys rasti ryšį tarp abiejų šių įvykių. 

Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba savo suvestinėse informuoja, kad pranešimas, jog moteris pila degalus ant vieno A.Juozapavičiaus prospekto namo, esančio netoli M. K. Čiurlionio tilto, buvo gautas 23.02 val. 

Per šešias minutes pasiekus įvykio vietą, konstatuota, kad dega šio medinuko kampas. O šalia namo stovėjusi mergina tvirtino, kad tai ji padegė namą degiu skysčiu.

Spėjo apdegti pusė kvadratinio metro medinės lauko sienos. Tačiau nuspręsta apžiūrėti ir namo vidų – ar gaisras nespėjo persimesti ir ten, dėl ko teko nuplėšti ant jo lauko durų esantį policijos antspaudą, paliktą čia, pradėjus ikiteisminį tyrimą dėl pareigūnus sudominusio radinio šiame name lapkričio 27-osios pavakarę.

Kaip jau rašyta, tą sekmadienio pavakarę šiame name buvo rastas negyvas 33-ejų metų vyras su žaizda smakre. Tačiau po teismo medicinos ekspertų išvados ikiteisminio tyrimo dėl nužudymo nuspręsta nepradėti, nes apsistota ties versija, kad tai gyvūnų paliktas pėdsakas šio maždaug prieš parą mirusio vyro smakre. Nors, anot teisėsaugininkų, įtariama, kad jo mirtis susijusi su kvaišalų vartojimu, to patvirtinančios teismo medicinos ekspertų išvados dar nėra.

Regimanto Zakšensko nuotr.

Minėtas velionis nebuvo šio namo savininkas. Kaip nėra šio namo savininkė, anot Kauno policijos atstovės, ir įtariamoji gaisro sukėlimu.

Apie jos sulaikymą šiandien pradedamos Policijos departamento suvestinės apie išskirtiniausius praėjusios paros įvykius šalyje. Pranešama, kad šiai 23-ejų metų moteriai nustatytas sunkus – 2,12 prom. girtumas. Ir ji po sulaikymo uždaryta į Kauno policijos areštinę bei pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl svetimo turto sugadinimo visuotinai pavojingu būdu.

Kauno policijos atstovė patikslino, kad įtariamoji sulaikyta ne įvykio vietoje, bet netoli jos – jau besprunkanti. Jos apklausa po išsiblaivymo areštinėje, per kurią bus bandomi išsiaiškinti išpuolio motyvai ir galimas ryšys su ankstesniu įvykiu šiame name, planuota tik šiandien ryte.

Regimanto Zakšensko nuotr.

O iki tol tegalėta pasakyti, kad šios merginos, kuri jau buvo įkliuvusi girta vairuojanti automobilį,  ir jau minėto velionio pavardės nevienodos. Ir minėta mergina yra registruota ne Kaune, bet Raseiniuose, tačiau pastaruoju metu gyveno Dainavos mikrorajone. Po lapkričio 27-osios įvykio tame pačiame Žemųjų Šančių medinuke teigta, kad iš visai kitos Kauno dalies buvo ir velionis. NAUJAUSI KOMENTARAI

Vardan Lietuvos

Vardan Lietuvos portretas
VRM Ministrei Bilotaitei papeikimą, kad UAB ,,Tetirvinai,, karaliauja Kaune

Valyti kauna

Valyti kauna portretas
Nuo susliauzusiu kaimu siuksliu?...

laiku pasitaiset

laiku pasitaiset portretas
besipasislapinanti-cia kaip besipasikiskiakopusteliaudama
VISI KOMENTARAI 20
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių