Ukmergės gatvėje neliks 35 medžių: kas čia planuojama?

  • Teksto dydis:

Kauniečiai jautriai reaguoja į kertamus medžius. Ir vėl sulaukėme panašaus kreipimosi.

„Gaila žiūrėti į griaunamą mažyti plotelį gamtos miesto centre“, – rašė viena gyventojų, nenorėjusi skelbti savo vardo ir pavardės.

Moteris minėjo nežinanti, į ka kreiptis. „Kokiu tikslu yra pjaunamas mini parkelis, Kaune, Eiguliuose, Ukmergės g.? Prasidėjus pavasariui atbunda gamta… Rytais girdisi paukštukai. Nenustebčiau, jog yra medžiuose ir daug lizdų, kuriuose gyvena maži paukštukai...“ – situaciją aprašė gyventoja.

Skaitytojos nuotr.

Kauno miesto savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus atstovai portalui kauno.diena.lt nurodė, kad Ukmergės g. 18A yra privatus sklypas. Dėl kirtimų jame dar prieš dvejus metus gauti du prašymai.

„Leidimai išduoti 2022-ųjų metų balandžio 25 d. ir lapkričio 7 d. Privataus sklypo savininkai, pagal suderintą statybos projektą, numatę iškirsti 35 medžius, kurie yra planuojamoje užstatymo zonoje“, – komentavo savivaldybės atstovai.


Šiame straipsnyje: medžiaisklypasstatyboskertami medžiaiprivatus sklypasskaitytojo naujiena

NAUJAUSI KOMENTARAI

nk keisto

nk keisto portretas
kur tik begalima, iskerta , idrasko nieko nelieka o paskui su seimom varo i gamta , nes juk reikia pakvepuot grynu oru . labai greit gyvensim cementu apsuptyje, neliks nei zoles nei medziu

PASTEBĖJIMAS

PASTEBĖJIMAS portretas
Išdygs nauji kotedžai. Gaus mašinų motorai. Garsų užteks.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Teisingai, savininkas ką nori tą ir gali daryti, jo žemė, gal jis statys sau namą, neturi teisės daugiaukščių butų savininkai prieštarauti valio
VISI KOMENTARAI 60

Galerijos

Daugiau straipsnių