Skelbiame rinkimų „Metų kaunietė“ dalyvių dešimtuką!

 • Teksto dydis:

Kviečiame susipažinti su rinkimų "Metų kaunietė 2017" dalyvių dešimtuku ir balsuoti už vieną ar kelias iš jų.

Šešios moterys, sulaukusios didžiausio jūsų palaikymo, pateks į finalinį šešetuką, kurio visos dalyvės bus pagerbtos per Metų kaunietės apdovanojimo iškilmes Kauno valstybiniame muzikiniame teatre kovo 8 d.

Skelbiame "Metų kaunietė 2017" dešimtuką:

01 Bella Shirin – Kaune gimusi, čia grįžusi gyventi menininkė, kurios tėvai per stebuklą išgyveno koncentracijos stovykloje, teigia, kad jos tikslas – pažadinti turtingą Kauno daugiakultūrę atmintį.

03 Fausta Rasa Palaimaitė – vienuolė, Kauno apskrities policijos kapeliono asistentė, teologijos mokslų daktarė, savo sielovados veikla su vaikais, jaunimu, suaugusiaisiais siekianti nešti viltį ir tikėjimą į įvairias visuomenės gyvenimo sritis.

04 Ilona Papečkytė – Lietuvos muzikos terapijos asociacijos narė, menų ir specialioji pedagogė-ekspertė, specialiųjų poreikių ugdytinių muzikos orkestro "Skambančios spalvos" vadovė, dainuojamosios poezijos kūrėja ir atlikėja.

05 Inga Budrienė – ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje 2017 m. organizavo įvairių labdaros projektų, skirtų kūdikių ir vaikų namų aplinkai bei buičiai pagražinti, kalėdinėms vaikų svajonėms išpildyti, įrengė naują namų aplinkos palatą neišnešiotų naujagimių mamytėms Kauno klinikose.

06 Ingrida Veliutė – Vytauto Didžiojo universiteto mokslininkė, humanitarinių mokslų daktarė, Lietuvos kultūros tarybos narė ir pasaulinės ICOMOS organizacijos Lietuvos biuro viceprezidentė, 2017 m. ne tik įkopusi į Elbruso viršūnę, bet ir kartu su kolegomis įgyvendinusi kauniečiams skirtus socialaus meno projektus.

07 Irena Serapinienė – dizainerė ir mados namų "Sirena" įkūrėja, kurianti ir plėtojanti verslą nuo pat nepriklausomybės atgavimo, savo darbais Kauną bei Lietuvą garsinanti net ir Japonijoje.

08 Jolanta Metlovaitė-Beresnevičienė – Kauno krašto neįgaliųjų sąjungos pirmininkė, poetė, pati sunkiai serganti, bet sugebanti džiaugtis gyvenimu, suburti, užimti, įkvėpti kitus žmones su negalia.

12 Lina Viršilienė – Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos direktorė, jau penkerius metus yra edukacinio ir kūrybinio projekto "Tolima artima Japonija" kuratorė ir koordinatorė.

13 Lolita Dudėnienė – ši trenerė daugiau nei 20-metį dirba dziudo srityje. Daugkartinė čempionė yra išugdžiusi daug Lietuvos dziudo čempionių, taip pat Europos dziudo čempionę ir prizininkių, o kartu yra ir aktyvi visuomenininkė.

14 Marija Dubickienė – labdaros ir paramos fondo "Saulės smiltys" steigėja, kartu su bendraminčiais padedanti tuberkulioze sergantiems vaikams ir suaugusiesiems, gydymo įstaigų pulmonologijos skyriams.


BALSUOTI GALITE:

DIENRAŠTIS

Iš dienraščio išsikirpkite bei užpildykite lapelį ir siųskite adresu: Metų kaunietė, "Kauno dienos" redakcija, I.Kanto g. 18, 44296, Kaunas;

arba atneškite ir įmeskite į specialias dėžes redakcijos skyriuje, I.Kanto g.18, Kaunas.

Vienas kuponas prilygsta dešimčiai balsų.

SMS ŽINUTĖS

Balsuoti galite SMS žinutėmis.

Siųskite SMS žinutę (Lietuvoje) tel. 1398 su tekstu MKN XX.

XX – kandidatės numeris, esantis prie jos profilio.

SMS kaina – 1 euras.

SMS žinutė prilygsta dešimčiai balsų.

PORTALAS

Portale kauno.diena.lt, rubrikoje "Metų kaunietė". Portale galima balsuoti vieną kartą per parą iš vieno IP adreso. Vienas balsavimas internetu prilygsta vienam balsui.NAUJAUSI KOMENTARAI

stilius

stilius portretas
plaukai - kaip patamsinta nušiurusi lapės uodega. Labai jau prastas stiliaus pojūtis tos cepelinų karalienės, kuri nuo kaimo bėgo, bet į miestą taip ir neatbėgo...

Tokių

Tokių portretas
kaip jos bent jau kas 100-ji moteris Kaune verta metų kaunietės vardo. Žinot man nei čia tikra, nei tyra, nei švaru, skaidru. Tuo labiau labai jau neskanu. Tik atvirkščiai.

...

... portretas
Ir KIEK už patekimą į tą sąrašą buvo sumokėta? kur regėti naujus statymus - skaidrumo, prašom!
VISI KOMENTARAI 13
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių