Senamiesčio gyventojus iš proto varo vis atsiveriančios duobės

Senamiesčio gyventojai skundėsi, kad ties vienu namu dar vasarą buvo atsivėrusi duobė. Po ilgų prašymų, duobė buvo užtaisyta, tačiau ilgai laukti nereikėjo – akmeninis grindinys vėl įdubo.

Vietinių skundas

Į portalo kauno.diena.lt redakciją kreipėsi Senamiesčio gyventojas Vytautas ir nurodė, kad ties M.Daukšos g. 23-uoju namu vėl tenka laužyti kojas ir automobilių ratus, mat grindinys, nors ir neseniai sutvarkytas, vėl dumba.

„Prieš kelis mėnesius M.Daukšos gatvėje prieš namą Nr. 23 buvo atsivėrusi duobė. Po ilgų prašymų duobė buvo užtaisyta. Praėjus kelioms savaitėm prie to paties namo neaišku kas išrausė dar didesnę duobę“, – dėstė p. Vytautas.

Jis nurodė, kad dėl duobės kreipėsi į Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyrių, tačiau situacija nepasikeitė.

„Pro šią duobę negalima nei pravažiuoti, nei praeiti. Keista, kad mieste nėra tvarkos. Kas išduoda leidimus kasinėti, tas turėtų patikrinti, ar darbai atlikti. Kaltų nėra, kas nori, tas gali kasinėti gatves ir palikti duobes Dievo valiai“, – pasipiktinimo neslėpė vietos gyventojas. Jis pridūrė, kad duobė juos vargina jau pusantro mėnesio.

Justinos Lasauskaitės nuotr.

Aiškina duobės priežastis

Paaiškėjo, kad bendrovė „Kauno vandenys“ minėtoje gatvėje atliko vandentiekio tvarkymo darbus. Dėl jų teko šiek tiek nuardyti grindinio. Spėjama, kad atlikus vandentiekio darbus, galėjo būti ne iki galo padaryti grindinio atstatymo darbai.

Kaltų nėra, kas nori, tas gali kasinėti gatves ir palikti duobes Dievo valiai.

„M.Daukšos gatvėje buvo tvarkomas vandentiekio įvadas ir galimai po remonto nebuvo tinkamai atstatyta grindinio danga. Dėl to galėjo atsirasti minėta įgriuva. Darbus atlikusi įmonė šiuo metu šalina remonto trūkumus. Iki šios savaitės pabaigos darbai turėtų būti pabaigti“, – komentavo bendrovės „Kauno vandenys“ atstovė Vaida Bytautė.

„Artimiausiu metu šioje gatvėje tvarkyti požeminių tinklų neplanuojama. Atsiprašome už nepatogumus, kuriuos patyrė M.Daukšos gatvės gyventojai“, – pridūrė ji.

Justinos Lasauskaitės nuotr.

Ne pirmas kartas

Portalas apie duobes M.Daukšos gatvėje rašė dar vasaros viduryje. Tąkart vietos gyventojai taip pat skundėsi, kad dėl gatvėje esančių duobių gadinama technika bei yra pavojus susižeisti.

„Daugiau nei mėnuo M. Daukšos gatvėje, priešais 23 numeriu pažymėtą namą, šalia kanalizacijos šulinio, atsivėrė duobė. Kreipiausi į miesto tvarkymo skyrių telefonu, žadėjo perduoti specialistui. Po to elektroniniu laišku du kartus rašiau į tą patį skyrių. Tačiau niekas nieko nedaro. Duobė didėja, mašinos laužomos, kas sumokės už patirtus nuostolius?“ – tuomet klausė vietiniai.

Po redakcijos užklausų minėtoje gatvėje buvo duobės sutvarkytos. NAUJAUSI KOMENTARAI

cha

cha portretas
Tikriausiai dėl visko kalti rusai ir asmeniškai Putinas.

NIEKO ! ATSIGAUSIT , KAI

NIEKO ! ATSIGAUSIT , KAI portretas
Užsidarysit sutvarkytam draustinyje.....

Vadas

Vadas portretas
Kauuuunas tvarkosi! Sharap!
VISI KOMENTARAI 12
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių