Rotušės aikštėje jau montuojamas kalėdinės eglutės karkasas

  • Teksto dydis:

Pagrindinės Kauno eglės montavimo darbai keliasi į Rotušės aikštę. Jau pradėta montuoti ilgus metus naudojamas metalinis karkasas, o artimiausiomis dienomis į aikštę pradės važiuoti ir menininkės Jolantos Šmidtienės kurtos dekoracijos.

Kiek anksčiau Rotušės aikštėje išdygo kupolai, kuriuose šiemet vyks kalėdinė mugė. Įprastai kakava pakvipdavo mediniuose nameliuose, tačiau per šias didžiąsias šventes namukų idėjos atsisakyta ir juos pakeitė kupolai.

Primename, kad šiais metais kalėdinį stebuklą Kaunui vėl dovanoja gerai pažįstama menininkė J.Šmidtienė. Šį kartą tekstilininkė tikino, kad eglė bus žalia, sudėliota iš šakų, o aplinkui bus tarsi Rojaus sodas. Šiųmetinė tema –stebuklingas Kalėdų sodas.

Kaip yra pasakojusi pati eglutės kūrėja, kad šiemet Rotušės aikštės prieigose bus kuriamas žiemos vaizdas, o ties pagrindine Kauno egle – netrūks šviesos, žalumos, tad vaizdas tarsi kiek nukels į vasarą. Taip bus kuriami ryškūs sezonų kontrastai.

Dirbtuvėse gaminamos rankų darbo dekoracijos, tad jau artimiausiomis dienomis į Rotušės aikštę atkeliaus smilgų pieva, smaragdiniai drugeliai ir kitos staigmenos, kurias paruošė menininkė.

Redakcijos nuotr.

Puošiasi ir kitos Kauno erdvės. Ant tiltų, parkuose, centrinėse vietose jau pakabintos kalėdinės dekoracijos, šviečia burbulai ant fontanų ir nuotaiką kuria įvairios švieselės, kurios šventiniu laikotarpiu suteiks jaukumo.

Primename, kad šiemet Rotušės aikštėje eglutė bus įžiebta lapkričio 27 dieną.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kauniete Marijai

   Kauniete Marijai portretas
Nezinau kaip simet, bet atsirado, kas dar nusipirko ir balkonu puosmenu-matomai atliko poniai puosejai, ir ji sugebejo itikinti, kad tai labai stilinga ir "aukstas lygis". Nuo durnumo godumo vaistu nera.Tik atsisakyti tokiu zmoniu paslaugu. Plastikines- godzios kaledos-plastikiniams godiems zmonems, Toks mazdaug simbolis.

Sveima geda

Sveima geda portretas
Geda uz ta eile metu kuriama kica. Ir kur- dar Rotuses aiksteje. Atrodo, kad cia toks kaunietiskas skonis. Proga pasijuokti is kaunieciu. Niekaip nesuprantu tos "menininkes", ji tur but galvoja, kad cia grazu. Tie jos plastikiniai kioskai Valanciaus skvere- vien i juos paziurejus, reikejo uzdrausti puosti Kaledine egle. Praeitais metais Kauno rajono egle Raudondvaryje buvo tokia grazi, skonninga, kalediskas. Tai dauguma kaunieciu ten ir vaziavo su vaikais. O Kauno Rotuse persikele Urmo bazes lankytojai. Gal jau uzteks?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kiek galima tyčiotis iš miestiečlų - kasmet pigaus plastiko kičas, pastatykite normalią žaliaskarę!
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių