Prieššventinį trečiadienį Kauno keliuose vėl atgis policijos postai

 • Teksto dydis:

Trečiadienį, šv.Kūčių išvakarėse, nuo 13 val. vėl bus sustiprinta gyventojų mobilumo kontrolė. Pranešama, kad į miestą ir iš jo vedančiuose keliuose bus tikrinami visi vairuotojai. Praleidžiami bus tik tie, kurie savo kelionę galės pagrįsti kaip būtiną. Be to, dėl elektros darbų bus ribojamas eismas ir pačiame mieste.

Eismo ribojimas dėl elektros darbų

Kauno miesto savivaldybė pranešė, kad gruodžio 23 d. dėl elektros tinklų rekonstravimo darbų Sukilėlių pr. ir Šiaurės pr. sankryžoje bei Šiaurės per. Jonavos gatvės sankirtoje, nuo 10 iki 15 val. bus ribojamas eismas.

Vairuotojai prašomi rinktis alternatyvius maršrutus, kad nurodytu metu pavyktų išvengti galimų nepatogumų.

Patikrinimai keliuose

Trečiadienį nuo 13 val. keliuose į ir iš Kauno pradės veikti policijos postai. Jie veiks iki 27 d. 21 val. Sustiprinta gyventojų judėjimo kontrolė bus vykdoma ir nuo gruodžio 31 d. 13 val. iki sausio 3 d. 21 val.

Šįkart daug dėmesio bus skiriama ir tiems, kurie išvažiuoja iš didmiesčių, tad gali būti, jog spūstys ties įvažiavimais susidarys iš abiejų pusių.

Tiesa, patikros punktai kaip ir pirmąjį kartą bus įrengti ir pačiame mieste, tad kai kuriems gyventojams teks atstovėti eiles net ir judant tik Kaune. Nepamirškite gyvenamąją vietą Kaune įrodančių reikiamų dokumentų, nes tokie postai lauks Vytėnuose, Romainiuose, Aleksote bei Vaišvydavoje. 

„Norime gyventojams priminti, kad policijos kontrolės postuose nebūtina išskirtinai seniūnijos išduota pažyma apie deklaruotą gyvenamąją vietą. Pakanka turėti fotografiją ar tiesiog kopiją nekilnojamojo turto dokumentų iš „Registrų centro“, taip pat daugeliui pravartu atsiminti, kad gyvenamosios vietos adresą dažnas gyventojas gali rasti ant savo transporto priemonės registracijos liudijimo ar draudimo poliso“, – sakė Kauno mero patarėjas Tomas Jarusevičius.

Taip pat tinka ir darbo sutartis, kurioje nurodytas Kaune įsikūrusios darbovietės adresas. Tad net ir Kauno rajono gyventojai, kurie mieste neturi nekilnojamojo turto, tačiau čia dirba, gali laisvai patekti į miesto teritoriją.

Judėti tarp savivaldybių leidžiama tik išskirtiniais atvejais, kai vykstama:

į savo gyvenamosios vietos savivaldybę;

į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę dėl artimųjų giminaičių mirties;

į darbą (darbo reikalais), kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje;

į aptarnaujančius tarptautinius keleivių maršrutus oro, jūrų uostus, autobusų stotis ar iš jų; dėl sveikatos priežiūros paslaugų;

dėl kitų objektyviai pagrįstų neatidėliotinų priežasčių, kai vykimas į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę yra neišvengiamai būtinas.

Šis ribojimas taip pat netaikomas  asmenims – vienos šeimos ar vieno namų ūkio nariams, vykstantiems į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę, kurioje turi nekilnojamojo turto, priklausančio vienam iš šeimos ar namų ūkio narių nuosavybės teise.

Užtverti keliai

Tačiau kai kurie keliai apskritai lieka visai uždaryti. Nurodoma, kad iki sausio 4 dienos blokais užtverti šie keliai: 

1. Mosėdžio g. / Kražių g.

2. Pravažiavimas nuo 232 kelio link Kuršių g.

3. Išvažiavimas iš A1 į Ašigalio g.

4. Degalinės ir Islandijos pl. garažų masyvo pravažiavimas

5. Partizanų g. išvažiavimas į A1

6. Pravažiavimas nuo A1 nusukimo link Darbo g.

7. Ateities pl. ties įvažiavimu į teritoriją Ateities pl. 50

8. Palemono g. 78F

9. Palemono g. / Kražantės g.

10. Kreidos g. / Titnago g.

11. Medžiotojų g. / Sąnašos g.

12. Juodelynės g. / Dvarų g.

13. A5 / Armoniškių g.NAUJAUSI KOMENTARAI

G

G portretas
O kaip iš Garliavos patekti į Domeikavą? Savivaldybė ta pati, teisiškai galiu laisvai važiuoti, bet praktiškai reikia kirsti miestą ir policija nepraleidžia
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių