Po remonto atidaryta Karaliaus Mindaugo pr. požeminė perėja: pasižiūrėkite, kokios spalvos!

  • Teksto dydis:

Po Karaliaus Mindaugo prospektu vedanti požeminė pėsčiųjų perėja buvo uždaryta metus, tačiau darbininkai jau ją atvėrė pėstiesiems. Dar liko užbaigti paskutinius akcentus, tačiau spalvota perėja jau galima laisvai naudotis.

Požeminė perėja leidžia saugiai kirsti vieną judriausių centrinės Kauno dalies gatvių. Ji yra ties Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pastatu ir nuveda iki Nemuno krantinės.

Po remonto „ugniagesių tuneliu“ vadinta požeminė perėja pasikeitė iš pagrindų. Nemuno krantinės pusėje buvo nukasta dalis pylimo, dabar čia įrengtas nuolydis neįgaliesiems, juo bus patogu naudotis ir dviratininkams. Taip pat yra amfiteatrinio tipo suoliukai, ant kurių prisėdus bus malonu stebėti upės tėkmę.

Pačioje perėjoje sutvarkytas grindinys, atnaujintos sienos, kurios dabar džiugina spalvomis. Apšvietimas taip pat programuojamas ir galės šviesti įvairiomis spalvų kompozicijomis.

Regimanto Zakšensko nuotr.

Nuo Senamiesčio pusės į pėsčiųjų perėją buvo galima patekti iš praėjimų greta Puodžių ir Nemuno gatvių. Po rekonstrukcijos liko tik pastaroji – pietinė laiptinė panaikinta, o šioje vietoje praplėstas šaligatvis.

Perėjos atnaujinimo darbais rūpinosi rangos konkursą laimėjusi bendrovė „Kauno tiltai“. Skelbta, kad šie remonto darbai miestui atsieis 1,6 mln. eurų.NAUJAUSI KOMENTARAI

:)))

:))) portretas
pedokonservom ir vel negerai :)))

kušinskėli

kušinskėli portretas
baik rašinėti komentus.

Paslikas

Paslikas portretas
Glostom ir bučiuojam mūsų mylimąjį Kauno Merą . Viskas padaryta jo rūpesčiu ir raumeniu.
VISI KOMENTARAI 71

Galerijos

Daugiau straipsnių