Piktinasi: medžių šakos trukdo praeiti

Kauniečiai atkreipė dėmesį į pėsčiųjų takus ir šaligatvius, ant kurių šakas nusvėrė medžiai. Pasak "Kauno dienos" skaitytojų, vietomis nebeįmanoma praeiti, todėl pėstieji jau formuoja naujus takus.

"Išasfaltuoti takai, bet normaliai jais naudotis negalima. Štai Birželio 23-osios gatvėje medžių šakos tiesiog virsta ant tako, jau tuoj žemę pasieks. Gal nebent vaikas pro jas pralįstų, bet suaugusieji visi apeina", – piktinosi Genutė.

Jai antrino ir dviračiu po miestą dažnai važinėjantis Julius. Vyras nurodė, kad net Savanorių prospekte ne visur galima pravažiuoti pro šakas, nepalenkus galvos. "Trukdo, žinoma. Norėtųsi laisvai keliauti po miestą, bet kai kur atsiranda kliūčių", – kalbėjo kaunietis.

Dėl medžių šakų, kurios dengia pėsčiųjų takus, savivaldybės atstovai taip pat turėjo paaiškinimą.

Išasfaltuoti takai, bet normaliai jais naudotis negalima.

"Pagal naujus želdinių tvarkymo draudimus, įsigaliojusius nuo sausio 8 d., draudžiama medžius kirsti ir genėti intensyviausiu laukinių paukščių veisimosi laikotarpiu, nuo kovo 15 d. iki rugpjūčio 1 d., išskyrus atvejus, kai medžiai kelia grėsmę žmonių gyvybei, sveikatai, turtui, saugiam eismui, saugiam elektros energijos, šilumos, dujų, naftos ir jos produktų tiekimo atnaujinimui arba pateikiama eksperto, baigusio biologijos krypties studijas ir įgijusio kompetencijų ornitologijos srityje, pažyma, kad kertamame ir (ar) genimame medyje ir greta augančiuose medžiuose nėra besiveisiančių laukinių paukščių. Todėl kirtimų ir genėjimų intensyvumas nedidelis.

Savanorių prospekte išlinkęs želdinys gausaus sniego padarinys, želdinius tvarkanti įmonė artimiausiu metu sutvarkys", – pažymėjo Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Radeta Savickienė.


Šiame straipsnyje: medžiaimedžių šakostrukdo medžių šakosskaitytojo naujiena

NAUJAUSI KOMENTARAI

veja

veja portretas
apsispręskit pagaliau. Tai jiems reikia medžių, tai jiems kliudo. Velniop iškirst visus ir ramu bus (kaip tada, kai ten ganyklos buvo.

Poilsiautojas

Poilsiautojas portretas
Šiemet, Lampėdžių pliaže net tualeto nebėra, o Kaniukų pusėje prie karjero, traktorius ištisai burzgia ir rauna krūmus.Greitu laiku apie karjerą bus tik tvoros, bet dabar niekam nesvarbu !

jan-na

jan-na portretas
Kaniuku galineje stoteleje is vis uzaugo medziai reikia vaikscioti per troleibuso aikstele,labai nesaugu ,nera kas priziuretu ar cia tokia didele netvarka?
VISI KOMENTARAI 21
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių