Nuotaikos Eurolygos fanų zonoje: užburia puiki atmosfera

„Žalgirio“ arenoje vykstant Eurolygos finalinio ketverto varžyboms, daug kauniečių ir iš svetur atvykusių krepšinio sirgalių susirinko tiesiogiai stebėti varžybas Eurolygos fanų zonoje Vienybės aikštėje.

Pirėjo „Olympiakos“ ir Monako „Monaco“ kovą milžiniškame ekrane stebėjo ir tarptautinis studentų būrelis. Trys merginos ir vaikinas prisipažino esantys Kaune studijuojantys odontologijos studentai.

„Mums nereikėjo niekur važiuoti, kad galėtume pažiūrėti Eurolygos finalinio ketverto varžybas. Mums patinka krepšinis, o kadangi varžybos vyksta čia, Kaune, norėjome pajusti tą nuotaiką – atėjome žiūrėti varžybų čia, į aikštę. Mes esame „Barcelonos“ fanės, bet tarp mūsų yra mergina iš Graikijos, ji serga už „Olympiakos“, – pasakojo dvi studentės iš Norvegijos iš Airijos, pristatydamos draugę graikę.

Regimanto Zakšensko nuotr.

„Taip, aš esu „Olympiakos“ fanė. Nesu arenoje, nes bilietai į varžybas, kiek žinau, kainavo nuo 300 iki 1000 eurų. Aš studentė – man per brangu. Tačiau jei varžybos vyktų Pirėjuje, žiūrėčiau jas gyvai. Mano tėtis – dar didesnis „Olympiakos“ sirgalius nei aš, nupirkau jam marškinėlius su šių Eurolygos varžybų simbolika“, – pasakojo juodaplaukė iš Graikijos. 

Užburia puiki atmosfera. Manau, kad čempionatą laimės „Barcelona“.

Varžybas vienybės aikštėje žiūrėjo ir jauna pora – Johnas su Aisha.

„Aš atvykau į čia iš Londono, o Aisha čia, Kaune, studijuoja. Žiūrėdami varžybas, norime pasimėgauti momentu. Kodėl mes ne arenoje? Praleidome momentą, kai dar buvo galima nusipirkti bilietus. Sekmadienį varžybas žiūrėsim bare. Žiūrėti Eurolygos pusfinalius ir finalą – ne vienintelis mūsų tikslas Kaune. Aš čia baigiau doktorantūrą ir persikėliau gyventi į Londoną. Turiu su studijomis susijusį verslą Jungtinėje Karalystėje, turiu Kaune su tuo susijusių verslo reikalų“, – pasakojo Johnas. 

Regimanto Zakšensko nuotr.

Žaliai balta „Žalgirio“ fanų kepurėle su ragais pasipuošęs ir grynakrauju kauniečiu prisistatęs Rolandas pasakojo atėjęs stebėti varžybų į aikštę, nes norėjęs pamatyti daug tarptautinių fanų. „Arenoje aš būnu, kai žaidžia „Žalgiris“. O dabar labiausiai noriu pamatyti fanus gatvėse, pabendrauti. Žiūrėsiu, gal rytoj arba sekmadienį išeisiu į Laisvės alėją, pabendrausiu su fanais iš užsienio, „Barcos“ fanais, „Olympiakos“ fanais – visais“, – pasakojo Rolandas, varžybas čia planavęs stebėti ir sekmadienį.

„Esu čia, nes norėjosi labiau pajusti krepšinio dvasią, nei žiūrint namuose. Vyksta didžiulis renginys, smagu išeiti iš namų. Užburia puiki atmosfera. Manau, kad čempionatą laimės „Barcelona“. Nors šiaip tai aš esu „Žalgirio“ fanė, gaila, kad „Žalgiris“ nepateko į finalo ketvertą“, – emocijų neslėpė kaunietė Aušra. Ji prisipažino pirmosiose pusfinalių rungtynėse nesirgusi nei už vieną komandą, tačiau antrajame pusfinalyje sirgsianti už Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą „Barceloną“. NAUJAUSI KOMENTARAI

maryte melnikaite

maryte melnikaite portretas
man irgi toks pajuodes uzfundyjo biski

barsa

barsa  portretas
gaus nera noro nugaleti ,pandos .

Kur ligios teises?

Kur ligios teises? portretas
Raudona komunistu veliava visur, o vaivoriksciu nera?
VISI KOMENTARAI 15

Galerijos

Daugiau straipsnių