Legendinį „Žalgirio“ balsą A. Žiurauską kitą sezoną pakeis M. Stonkus

  • Teksto dydis:

Naujajame sezone Kauno „Žalgirio“ namų rungtynėse sirgalius užkūrinės ir energiją „Žalgirio“ arenoje palaikys nauji vedėjai.

19 metų „Žalgirio“ rungtynių balsu Kaune buvusį aktorių, režisierių ir laidų vedėją Andrių Žiurauską Eurolygos rungtynėse pakeis aktorius, komikas ir laidų vedėjas Mantas Stonkus.

„Aš pasiruošęs atiduoti visą savo širdį, gerklę ir sielą už mūsų komandą. Jau dabar galva pilna minčių ir idėjų. Nekantrauju ir oda šiaušiasi, kai įsivaizduoju mus šėlstančius arenoje“, – apie laukiančius darbus „Žalgirio“ arenoje įspūdžiais dalijosi M.Stonkus.

Prisiekusio „Žalgirio“ sirgaliaus M.Stonkaus balsas jau buvo girdimas ir anksčiau vykusių žalgiriečių Eurolygos dvikovų metu – šiame vaidmenyje jis debiutavo 2022–2023 m. sezone vykusių Eurolygos atkrintamųjų susitikime Kaune tarp „Žalgirio“ ir „FC Barcelonos“ metu.

Beveik 20 metų „Žalgirio“ rungtynių pranešėju dirbęs A.Žiurauskas buvo tapęs neatsiejama arenos atmosferos dalimi. „Žalgirio“ organizacija reiškia didžiulę padėką nepamirštamas emocijas sirgaliams kūrusiam A.Žiurauskui.

Būsimo sezono metu „Betsafe-LKL“ rungtynių vedėju taps taip pat kauniečiams jau pažįstamas renginių vedėjas Vladas Kuzminskas. Jis jau yra dirbęs „Žalgirio“ arenoje vykusiose krepšinio dvikovose ir 2023–2024 m. sezone. V.Kuzminskas pavaduos M.Stonkų ir atskiruose Eurolygos susitikimuose Kaune.NAUJAUSI KOMENTARAI

Šveplys

Šveplys portretas
keičia kreizą!

kaunietis

kaunietis portretas
Ačiū [ šimtą kartų ], nes...tai reikejo daryti jau keli metai atgal. Per daug kartu valgyti ta pati maista atsibosta. Šis atvejis ir yra toks. Budavo net koktu sedeti arenoje, kai tas pats , per ta pati užkimes rekimas [ ir dar neaiškus, daugumoje nesuprantamas...] , užgulantis ausis...BRAVO. Dabar reikia gerai pasiruošti naujajam žaideju pristatymui, o ...ne "nieko nesiruošiau" ar "dariau kaip moku"...

dzonas

dzonas portretas
parodo sito ZALIAGALVIU tvarto lygy ir kokia uzauginta debilu ufonautu karta, kai paskiria sita visiska Lietuvos degrada, sudo gabala, tipo "komika" sita chomika klauna ir paskutiny valkata. direktorius paskutinis besmegenis birkakaklis AULIUS, is legendinio klubo liko Šssss kruva, ka rodo ir didziausias pazoras siemet.... Tam tvarte gali rinktis ir bliaut tik tokio pacio lygio, Kaip Sudas Stonkus, dalbajobai ir myzaliniu alum pragere smegenines mužikai. sekmes, normalus zmones i ta tvarta, kojos jau nedes.
VISI KOMENTARAI 23

Galerijos

Daugiau straipsnių