Kauno rajono mero poste lieka V. Makūnas, tarybos dauguma – socialdemokratams

 • Teksto dydis:

Savivaldybių tarybų ir merų rinkimai Kauno rajone baigėsi įtikinančia ilgamečio mero Valerijaus Makūno ir jo atstovaujamų socialdemokratų pergale. Visgi į tarybą pateko ir Šeimų marše ypač daug pasisakęs Artūras Orlauskas, kuris šiuose savivaldos rinkimuose ėjo su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

Mero rinkimuose pakako pirmojo turo. Suskaičiavus balsus iš visų apylinkių matyti, kad V. Makūnas surinko 64,05 proc. rinkėjų balsų, o tai daugiau nei pakankamai galutinei pergalei jau iškart.

Antroje vietoje liko konservatorius Justinas Urbanavičius, surinkęs 13,41 proc. rinkėjų balsų. Trečioje vietoje liko liberalas Viktoras Pranckietis, surinkęs 10,81 proc. balsų.

Be jų į rajono vadovus pretendavo dar penki kandidatai: Viktoras Pranckietis (Liberalų sąjūdis), Artūras Orlauskas (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Jolita Balsevičė (Tautos ir teisingumo sąjunga (centristai, tautininkai)), Erika Bartusevičienė (Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“), Aušra Degutytė (Darbo partija).

Visos minėtos partijos ir Lietuvos žaliųjų partija, kuri kandidato į merus nekėlė, vylėsi, kad jų atstovai pateks į rajono savivaldybės tarybą.

Pagal suskaičiuotus rezultatus iš visų 57 apylinkių socialdemokratams atiteko 20 vietų  iš 31. Šešias vietas gavo konservatoriai, tris Liberalų sąjūdis, dvi „valstiečiai“. Su pastaraisiais į tarybą pateko ir A. Orlauskas.


Žemėlapis sukurtas Vyriausiosios rinkimų komisijos užsakymu.
Žemėlapis sukurtas Vyriausiosios rinkimų komisijos užsakymu.

Kauno rajono tarybą sudarys:

20 vietų Lietuvos socialdemokratų partija (Violeta Boreikienė, Rūta Černiauskienė, Saulius Davainis, Laurynas Dilys, Jonas Gurskas, Monika Kiaušaitė, Laura Kimantienė, Irena Marcinkevičienė, Jonas Mykolaitis, Algirdas Navickas, Snieguolė Navickienė, Antanas Nesteckis, Šarūnas Pikelis, Raminta Popovienė, Mantas Rikteris, Eglė Rutkauskienė, Šarūnas Šukevičius, Evelina Valskytė, Paulius Visockas, Vytenis Vitkauskas).

6 vietos Tėvynės Sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (Gintarė Grybauskaitė-Kaminskienė, Regina Lukoševičienė, Kęstutis Markevičius, Česlovas Paulauskas, Jurga Urbanavičienė, Marija Vinciūnienė).

3 vietos Liberalų sąjūdis (Viktoras Pranckietis, Asta Ulinskaitė, Vytautė Venckūnaitė).

2 vietos Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (Artūras Orlauskas, Vytautas Rimas).NAUJAUSI KOMENTARAI

Rinkėjai

Rinkėjai portretas
Na, mere, parodykit tautai, kad kėdė yra verta šeimininko. Išspręskit su tuo Šukevičium savo kompanjonu šimtmečio parko triukšmo problemą, Žiogelis, Boružėlė Tarvydienės seniūnės vizija, kuri buvo įgyvendinta pastatant dešimt metriukų nuo gyventojų tvoros, Kai į Šukevičių kreipėsi gyventojai, kad triukšmas, sveikata sutriko, tai tas atrašė penkis sakinius, kad pareigūnus kvieskit, O ta suvaikėjusi boba seniūnijos pasakė, kad jai gražu kai vaikučiai žaidžia, mamytems patinka. Gal Makūnas ir ta senė Tarvydienė galėtų tuos įrenginius po savo langais pastatyti?

AhA

AhA portretas
Raudona spalva Kauniokams tokia artima, dar no Brežniavo laikų. Nostalgia

Akademikas

Akademikas portretas
Ačiū Dievui, kad ne Pranckietis
VISI KOMENTARAI 35
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių