Kaunietė ieško atsakingo šeimininko katytei: ei, geras žmogau, atsiliepk!

Vakarinis pasivaikščiojimas vedžiojant šunis Neries krantinės parke kaunietei Jūratei baigėsi kitaip nei įprasta. Iš namų išėję trise, parvyko jau keturiese – pasivaikščiojimo dalyvių trijulę papildė rasta vos kelių mėnesių katytė, gailiai kniaukusi medyje ir taip atkreipusi praeivės dėmesį. Deja, keturkoję priglaudusi moteris sako negalinti jos pasilikti. Tad ieško katytei gerų šeimininkų.

„Antradienio pavakarę drauge su kitomis šeimininkėmis vedžiojau du savo šunis Neries krantinės parke, kai maždaug apie 19 val. išgirdome gailų kniaukimą iš už medžio. Stabtelėjome, įsiklausėme, o pakėlusios žvilgsnius pamatėme aukštai medyje tupinčią nedidelę, maždaug poros mėnesių, katytę. Aplinkui nieko nesimatė – nei mamos katės, nei žmogaus. Bandžiau kviesti ją lipdama į medį, tačiau katytė buvo labai išsigandusi ir baili. Su bičiulėmis išskleidėme net skėtį manydamos, jog keturkojė ant jo atropos ir taip nusileis žemyn. Tačiau nepavyko – katytė, tai artėdavo, tai vėl atsitraukdavo. Galiausiai ištiesiau rankas ir ji išdrįso – tiesiog ėmė ir įkrito man į glėbį“, –pasakodama radybų istorijos detales šyptelėjo Jūratė.

Iškart po to, bailią, nežinia iš kur atklydusią katytę, moteris sakė susukusi į šiltą šaliką ir parsivežusi namo. Į naują aplinką atvykusi keturkojė, pasak jos, ėmė godžiai ėsti, o vėliau, nors ir bailiai, bet pamažu bandė susipažinti su erdve, kurioje atsidūrė.

„Įkurdinau ją dideliame, šiltame namų vonios kambaryje, nes buvo sunku nuspėti, kaip į naują gyventoją sureaguos du mano šunys. Manau, kad kambariai nepritaikyti katytei – čia gausu įvairiausių laidų, o ji tokia mažytė, judri. Baisu, kad nenutiktų kas nors blogo“, –atviravo Jūratė.

Paklausus, kokios keturkojės būdo savybės jau išryškėjo, kaunietė šypteli sakydama, kad katytė yra labai meili, žaisminga, smalsi bei nemėgstanti vienumos. Todėl kaskart labai besidžiaugianti, kai moteris pareina namo iš darbo. Keturkojė, pasak pašnekovės, yra labai imli – iš pradžių gamtinius reikalus atlikusi ant specialių audeklo gabalų, po dviejų parų viešnagės, prireikus ji jau tupiasi inde ant kraiko.

„Kai grįžtu, ją, žinoma, išleidžiu iš vonios kambario ir stebiu, kaip keturkojė adaptuojasi. Ji atsargiu žingsniu jau artinasi ir prie mano šunų. Šiek tiek ant jų šnypščia, bet, regis, dar šiek tiek ir su jais susidraugautų. Matant, kaip greitai katytė prisitaiko, skauda širdį, nes negalėsiu jos pasilikti. Jau turiu du šunis, auginti dar vieną gyvūną, man būtų sudėtinga – pristigčiau laiko tinkamai ja pasirūpinti“, – neslėpė Jūratė.

Naujų namų keturkojei ieškanti moteris, tikisi surasti jai gerą šeimininką. Tokį, kuris ne tik mylėtų gyvūną, bet ir atsakingai jį augintų. „Ieškomas geras, protingas žmogus, kuris atsakingai žiūri į gyvūnų priežiūrą, sterilizaciją ir kitus gyvūnų mylėtojams savaime suprantamus dalykus. Ei, geras žmogau, atsiliepk!“, – į būsimą rastinukės šeimininką kreipėsi kaunietė.

Žinia apie pastarąjį norą moteris pasidalijo ir asmeniniame socialinio tinklo profilyje bei pridūrė, kad čia ją pasiekti galės visi susidomėję gražute katyte su nuostabiu juodu taškeliu ant snukučio.

„Tikiuosi, kad geras žmogus atsiras. O iki tol laikysiu šią katytę tiek, kiek reikės“, – pažadėjo pašnekovė ir nusijuokė prisiminusi bendradarbių šmaikštumą, nes šie esą nuolat primena Jūratei, kad ši visuomet atsiranda ten, kur kokiam nors gyvūnui reikia prieglobsčio.

Sužinoję apie vakar Vilniuje partrenktą ir žuvusią iš filmavimo aikštelės pabėgusią kengūrą, kolegos tuoj pat tarstelėjo, jog, jei tuo metu būčiau buvusi sostinėje, į namus tikriausiai parsitempčiau ir kengūrą, kad jai neatsitiktų nieko blogo“, – atviravo ji.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jūratei

Jūratei portretas
Nesuprantu, kam ieškoti kito gero žmogaus, jeigu pati esi geras žmogus, tai priglausk tą katytę. Kodėl vis norisi kažkam kitam įsiūlyti.

...

... portretas
pasiulykit troliui CHA cha

pabandykit

pabandykit portretas
Pasiūlykite kokiai kebabinei, paims jei ne per kūdas...
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių