Kauniečiai įvertino miesto eglutę ir negailėjo jai pagyrų: spinduliuoja šiluma

Šeštadienį įžiebta pagrindinė Kauno eglė. Į Rotušės aikštę atklydę miestiečiai negailėjo pagyrų eglutės kūrėjams ir tikino, kad visa erdvė primena pasaką. Mažiesiems kauniečiams ypač patiko aplink eglę besiganantys avinėliai.

Nebuvo baisu ateiti

Nors buvo prašyta neiti į Rotušės aikštę ir įžiebimo šventę stebėt saugiai namuose, ne visi šį prašymą išgirdo. Prie Kauno eglutės buvo galima sutikti nemažai žmonių. Dauguma šeimų prie eglutės atvyko su vaikais, kurie iš karto pradėjo džiaugtis avinėliais ir cukriniu miestu.

„Girdėjom, kad koncertą galima žiūrėti nuotoliniu būdu, tačiau vis tiek norėjosi gyvai pamatyti, kaip įžiebiama eglė. Iš tiesų ji stebuklinga, man labai patinka, o štai vaikai iš karto ėmė ropštis ant avinėlių ir sūpynių. Jiems juk reikia pramogos. Stengiamės išlaikyti atstumus, saugomės, tad manau nieko blogo, kad įžiebimą stebėjome aikštėje“, – prisipažino kaunietė Julija.

Justinos Lasauskaitės nuotr.

„Mes jau persirgom, tai nebuvo baisu ateiti, o šiaip eglutė labai graži, atrodo, kad visa iš cukraus vatos. Patiko eglutė ir fejerverkai. Vis tiek kita nuotaika, kai čia ateini, o ne viską ekranuose stebi, pabosta namuose“, – antrino su vaiku prie eglutės atėjusi moteris.

Originali idėja

Kiti kalbinti praeiviai džiaugėsi, kad Kauno miesto eglutės visada būna originalios. Pasak jų, įdėtas darbas suteikia visai kitokią vertę.

„Labai vertinu tai, kad menininkė viską darė savo rankomis. Tada eglutė tiesiog spinduliuoja šiluma. Šiųmetė eglė labai graži, šviesi, primenanti tikrą žiemą. Gaila tik, kad nėra kur nusipirkti karštos kakavos ir spurgyčių, nes buvo mūsų šeimos tradicija atėjus prie eglės – pasimėgauti ir kokiais gardėsiais“, – savo nuomonę išsakė Marija.

Labai vertinu tai, kad menininkė viską darė savo rankomis. Tada eglutė tiesiog spinduliuoja šiluma.

Eglės viršūnė, primenanti Kauno rotušės bokštą, taip pat liko įvertinta. Viena pora diskutavo, kad gal viduje yra koks veidrodžių burbulas, kad ji taip spindi.

„Atvykau iš kito miesto, man patinka eglutė. Graži buvo ir pernai, bet šiemet gražesnė, ta balta spalva duoda savo žavesio. Mačiau ir cukrinį miestą, atrodo išskirtinai“, – nuomonę išsakė Eimantas.

Portalas kauno.diena.lt primena, kad šiemet Kauno kalėdinę eglutę jau dvyliktą kartą puošė menininkė Jolanta Šmidtienė. Ji eglutę gamino iš ekologiškos medžiagos – izolono. Pati tekstilininkė yra sakiusi, kad jai dekoracijos primena jos mėgiamus morenginius pyragaičius, tačiau kiekvienas žmogus gali įsivaizduoti vis skirtingus dalykus.

 

 

Numatyta, kad eglutė Kauno rotušės aikštėje stovės iki Trijų Karalių šventės.NAUJAUSI KOMENTARAI

jk

jk portretas
KAuno eglute saldaus kičo pavyzdys,gražiausia Panevežio

Danguolė

Danguolė portretas
Džiugu, kai šiuo tamsiu visomis prasmėmis metu įsižiebia šviesa,ji atsispindi mūsų akyse ir širdyje

Kalėdos

Kalėdos portretas
Eglutė nuostabi, o koncertas per TV buvo tragedija! Gėda LRT, kad tokio žemo lygio beskonybę transliavo.
VISI KOMENTARAI 10
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių