Kaune vyks pirmoji sporto mugė

 • Teksto dydis:

Populiarėjant gyventojų fiziniam aktyvumui ir sveikos gyvensenos principams, šiemet pirmą kartą Lietuvoje lankytojų lauks sporto prekių, paslaugų, sporto mokyklų, sporto centrų ir klubų, būrelių ir organizacijų renginys „Sporto mugė 2016”.

Paskutinį žiemos savaitgalį, vasario 26-28 dienomis, Lietuvos sporto universiteto manieže (Aušros g. 42, Kaunas) sporto kultūros naujienas ir tendencijas pristatys 35 mugės dalyviai, atstovaujantys skirtingas sporto šakas ir fizinio aktyvumo sritis. Mugės organizatoriai – UAB „Ekspozicijų centras“ ir Lietuvos sporto universitetas (LSU).

„Aktyvi fizinė veikla žmogui reikalinga kasdien kaip maistas ir oras. Visi nori gerai jaustis ir bent vieną kartą gyvenime bandė sportuoti, jeigu to nedaro nuolatos. Nesportuojama dažniausiai dėl labai paprastos priežasties – nežinojimo. Nežinojimo, kokia sporto šaka žmogui labiausiai tinka, kokia technika yra tinkamiausia, kokia laikysena taisyklingiausia ir pan. Sporto rezultatų dažnai neduoda nežinojimas, kaip juos pasiekti. Žinojimas, kaip tai padaryti, – labai didelė motyvacija, kurią tikrai bus galima gauti mugės metu“, – žada Erikas Piskunovas, bendrovės „Ekspozicijų centras“ vadovas. Anot jo, sporto mugės lankytojai turės išskirtinę galimybę vienoje vietoje susipažinti su sveikos gyvensenos principais, aktyvaus gyvenimo būdo ir naujų pomėgių galimybėmis.

Mugės lankytojų lauks net keturios skirtingos veiklos – dalyvių stendai, sporto tematikos seminarai, aktyvi sporto zona ir įvairūs pasirodymai. 

LSU stende lankytojai galės sudalyvauti improvizuotoje mokslinėje laboratorijoje, kur turės progą sudalyvauti įvairiuose tyrimuose, susipažinti su LSU studijomis. Savo veiklą taip pat pat pristatys vienintelis Lietuvoje vaikų sporto centras „Strakaliukas“, kur tėvai ras visas vaikų teisingam fiziniam aktyvumui reikalingas paslaugas pagal vaiko amžių – nuo kūdikių masažo pamokų iki profesionalaus fizinio paruošimo konkrečiai sporto šakai. Mugės metu veiks vaikų sporto ir žaidimų erdvė, vyks kūdikių masažo pamokėlės, kineziterapeuto konsultacijos.

Užsukę į Baltijos Wing Tsun KungFu asociacijos (BWTA) stendą lankytojai galės susipažinti su kinų kovos menu Leung Ting Wing Tsun KungFu. Dabartiniai šio kovos meno atstovai Lietuvoje – nuolat tobulėjantys kovos meno instruktoriai, siekiantys aukščiausių tikslų ne tik sporte, bet ir gyvenime. Teisininkai, verslininkai, mokslo daktarai, įvairių meno šakų atstovai ir daugelis kitų pripažįsta, kad Wing Tsun KungFu kovos menas ir ilgalaikis jo praktikavimas suteikė jiems galimybę lengviau pasiekti savo tikslus.

Mugėje taip pat veiks aktyvi zona, kurioje lankytojai galės išbandyti įvairias treniruočių programas – sportines ir masinio šokio, funkcines, bokso, futbolo ir net fechtavimo. Taip pat vyks įvairių sporto šakų parodomosios, pažintinės programos, kurių metu bus galima išvysti užsiėmimus ant dziudo tatamio, jogos pasirodymus ant pakabinto kamuolio ir net baidarių slalomą.

Be to, planuopjama nemažai sporto treneriams ir sportuojantiems aktualių seminarų, kuriuos ves Lietuvos sporto universiteto lektoriai. Pavyzdžiui, apie taisyklingą ir ydingą laikyseną, sportininkų treniravimo valdymą, kaip parengti ištvermės, galingumo ir greitumo sporto šakų treniruočių programą ir daug kitų temų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Aleksas

Aleksas portretas
Girdėjau, kad parodos metu vyks geri seminarai vėžio tematika, berots šeštadienį nuo 14 val.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių