Kaune partrenktas trylikametis dviratininkas Pereiti į pagrindinį turinį

Kaune partrenktas trylikametis dviratininkas

2012-04-02 14:14
Kaune partrenktas trylikametis dviratininkas
Kaune partrenktas trylikametis dviratininkas / Tomo Raginos nuotr.

Kaune nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje automobilis partrenkė ir sužalojo trylikametį dviratininką.

Nelaimė įvyko šeštadienį apie 20 val. Savanorių prospekte, praneša Kauno apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas.

Nuo Dubingių gatvės link Pramonės prospekto važiavo automobilis „Toyota Avensis“, vairuojamas 1950 metais gimusio A.N. Ties 404 numerio namu jis parbloškė ir sužalojo per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją iš kairės pusės pagal automobilio važiavimo kryptį dviračiu važiavusį trylikametį dviratininką.

Nepilnametis nuvežtas į ligoninę. Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.

 

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų