Kaune kaukė sirenos, bet jas girdėjo ne visi

  • Teksto dydis:

Ketvirtadienį prieš pietus mieste kaukė sistemos, į gyventojų mobiliuosius telefonus atėjo pranešimai, kad tikrinama sistema. Nors duomenys apie sistemos veikimą dar tik bus analizuojamos, jau dabar aišku, kad sirenų gausmas buvo girdimas ne visame Kaune.

Iš anksto skelbta, kad lapkričio 16 d. 11.52 val. vyks gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas. Sirenos kauks apie tris minutes. Iš karto po patikrinimo į portalo kauno.diena.lt redakciją kreipėsi kauniečiai ir nurodė, kad negirdėjo sirenų kaukimo.

„Gyvenu Šiaurės prospekto pradžioje, čia nebuvo girdėti jokių sirenų. Dar specialiai ir langus pravėriau, bet nieko. Vadinasi, dalis Muravos, Kalniečių sirenų negirdėjo. Gerai, kad bent pranešimą į telefoną gavau, nes per pastarąjį sistemos tikrinimą nebuvau gavęs, nors visi reikiami nustatymai telefone padaryti“, – kalbėjo kaunietis Titas.

Centre buvę žmonės sirenų kaukimą girdėjo, nemažai jų gavo ir specialius pranešimus.

Po patikrinimo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos kviečia užpildyti apklausą. Joje gyventojų klausiama, ar gavo pranešimus, ar girdėjo sirenas. Pagal pateiktus duomenis bus galima dar geriau įvertinti saugos sistemų veikimą ir kaip ją galima patobulinti.

Apklausą galima pildyti čia.


Šiame straipsnyje: sirenoskaukė sirenosGyventojų perspėjimo ir informavimo sistemaskaitytojo naujiena

NAUJAUSI KOMENTARAI

Nieko tokio

Nieko tokio portretas
Kai gaus komandą įjungti pilnu galingumu 5 dž, kai pradės žmogams lydytis smegenai, supras visi kur, kas ir prie ko. Tik tada bus jau vėlu. Skerdyklos vartai atsidaro.

Taigi

Taigi portretas
Dieną sirena bendram triukšmo fone, tai vienas testas, o naktį paryčiui apie 4.00- būtų kitoks testas. Va tada būtų galima vertint , o čia tik žaidimas ir gal dar paukščių baidymas. O klausyti tų sirenų , turėtų tarnybų specialistai išsidėstę įvairiose miesto vietose, kad rimtai įvertintų tokį testavimą, tuomet valdžia realiai žinotų , kur ir ką reikia patobulinti manyčiau.

:)))

:))) portretas
puskurciai beretnykai aisku negirdejo... ir koks jiem skirtumas seniu namuose sedint...
VISI KOMENTARAI 21

Galerijos

Daugiau straipsnių