Kaunas pasipuošė Helovinui: mieste pilna žavių moliūgėlių

  • Teksto dydis:

Artėja šiurpiausia metų naktis – Helovinas, kurio metu į gatves išlenda numirėliai, vampyrai ar kiti personažai. Tačiau yra ir mielų šios šventės akcentų – skaptuotais moliūgais pasipuošė įvairios Kauno vietos.

Štai Laisvės alėjoje galima sutikti ir paprastų vazonuose įsitaisiusių oranžinių rudens gėrybių. Tačiau yra ir tokių, kurios primena veidukus, kai kurie skaptuoti moliūgėliai vakarais dar ir šviečia.

„Aušros“ gimnazijos moksleiviai pūpsoriais papuošė mokyklos prieigas. Dalis kavinių taip pat nusprendė sudėlioti Šiurpnakčio akcentus ir taip vilioja klientus pasidaryti gražių nuotraukų ar papietauti papuoštoje aplinkoje.

Justinos Lasauskaitės nuotr.

Kalniečių parke taip pat atsirado moliūgėlių kompozicijos. Čia veikiančios kavinukės darbuotojai prie durų įkurdino ir iš moliūgų padarytus gyvūnėlius – meškutį, vėžlį bei spygliuotą ežį. Vytauto prospekte veikiančios kavinės darbuotojai įdėjo daugiau pastangų ir sukūrė tam tikrą Helovino oazė. Jie moliūgus įkomponavo tarp šieno spudulų, kur ir voras ropoja, ir Helovino personažo baltas veidas šmėžuoja.

Prie uždaros smėlio arenos taip pat įsitaisė Helovino dekoracijos. Praeivius gąsdina vaiduoklis, duris užstoja vorų tinklas. Tad ir šioje vietoje galima pajausti artėjančio Šiurpnakčio dvasią.NAUJAUSI KOMENTARAI

Koks skirtumas

Koks skirtumas portretas
Mieli komentatoriai, mažiau aiškinkit kokias šventes ir kaip jas turim švesti.

Lietuvoje buvo minimos Vėlinės,

Lietuvoje buvo minimos Vėlinės, portretas
dabar importavo piemenų džiaugsmui heloviną.Taip ir prarandame savo savastį beždžionių dėka....

LIETUVIS JONAS

LIETUVIS JONAS portretas
SUBUNGALVIAI VAIKŠTIO MIESTO GATVEMIS -KVILIAI- MUMS TOKIOS ŠVENTES LIETUVOJE NEREIKIA-TURIME IŠLIKTI SAVO TAUTA, O NE JAV SUBINLAIŽIU TAUTA
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių